Povezane vesti

"To je najintimnija stvar": Ovakvom iznenađenju se nije nadala - Jovana objavila privatnu fotku sa Cecinim bivšim

"To je najintimnija stvar": Ovakvom iznenađenju se nije nadala - Jovana objavila privatnu fotku sa Cecinim bivšim

Mondo 15.02.2024
Jovana Ljubisavljević ne krije koliko uživa u vezi sa Bogdanom Srejovićem, nakon kraha ljubavi sa Stefanom Karićem. Jovana Ljubisavljević ne krije koliko uživa u vezi sa Bogdanom Srejovićem, nakon kraha ljubavi sa Stefanom Karićem. Bivša… »
Jovana Ljubisavljević objavila privatnu fotku sa cecinim bivšim! Ovakvom iznenađenju nije se nadala: Našla sam pravu osobu!

Jovana Ljubisavljević objavila privatnu fotku sa cecinim bivšim! Ovakvom iznenađenju nije se nadala: Našla sam pravu osobu!

Kurir 15.02.2024
Bivša učesnica rijalitija "Zadruga" Jovana Ljubisavljević u ozbiljnoj je vezi sa biznismenom Bogdanom Srejovićem, bivšim dečkom pevačice Cece Ražnatović. Bogdan je često iznenađuje, a ovog jutra joj je poklonio buket cveća, pa se Jovana odmah… »
(Foto): "Želim vam da pronađete svoju osobu. Ja sam je našla": Cecin bivši iznenadio Jovanu Ljubisavljević, ona se odmah…

(Foto): "Želim vam da pronađete svoju osobu. Ja sam je našla": Cecin bivši iznenadio Jovanu Ljubisavljević, ona se odmah…

Blic 15.02.2024
Učesnica rijalitija "Zadruga" Jovana Ljubisavljević u ozbiljnoj je vezi sa biznismenom Bogdanom Srejovićem, bivšim dečkom pevačice Cece Ražnatović. Bogdan je često iznenađuje, a ovog jutra joj je poklonio buket cveća, pa se Jovana odmah… »

Vesti dana »