Povezane vesti
Radonjić i Romić traže naknadu štete od države
Vreme 16.02.2024
Optuženi, okrivljeni, pa definitivno oslobođeni za ubistvo Slavka Ćuruvije Milan Radonjić i Ratko Romić podneće zahtev za naknadu štete zbog neosnovanog lišenja slobode. Advokatica Zora Dobričanin Nikodinović, koja je zastupala nekadašnjeg šefa… »
Advokatica: Radonjić i Romić ne planiraju da tuže Srbiju, ali će tražiti naknadu štete
Novi magazin 16.02.2024
Advokatica Zora Dobričanin Nikodinović, koja je zastupala dvojicu optuženih u postupku za ubistvo novinara Slavka Ćuruvije 1999. godine, izjavila je da će njeni klijenti podneti zahtev za naknadu štete zbog neosnovanog lišenja slobode. Ona je za Danas.rs… »
Za greškom proveden dan u pritvoru odšteta i do 25.000 dinara: Kako funkcioniše naknada za neosnovano lišenje slobode?
Danas 15.02.2024
Nedavno objavljena presuda Apelacionog suda u Beogradu kojom su četvorica nekadašnjih pripadnika Državne bezbednosti oslobođeni optužbi za učešće u ubistvu novinara Slavka Ćuruvije 1999. godine, mnoge je, u najmanju ruku zatekla, ali i postavila nova… »
Vesti dana »
(Video) Maestralni Jokić! Pogodio šut za pobedu neverovatnim tripl-dablom opet dominirao
Dnevnik pre 20 minutajoš 25 povezanih
Alarmantna prognoza! Nevreme stiže u Srbiju. Ovi krajevi su na udaru, obilne snežne padavine pred nama. Danas kiša.
Dnevnik pre 45 minutajoš 10 povezanih
BLOG UŽIVO: Iranska revolucionarna garda pokrenula 80. talas napada u četiri zemlje; Makron pozvao Iran da prekine napade i oslobodi Ormuz
Insajder pre 0 minutajoš 4 povezane
Siner pokazao znake ranjivosti, Mikelsen nije uspeo da ga slomi, Italijan u četvrtfinalu Majamija
Nova pre 7 satijoš 10 povezanih




