Povezane vesti

Doušnik FBI lagao o poslovima Bajdena sa Ukrajinom: Podignuta optužnica protiv njega

Doušnik FBI lagao o poslovima Bajdena sa Ukrajinom: Podignuta optužnica protiv njega

Radio 021 16.02.2024
Vlasti Sjedinjenih Američkih Država su podigle optužnicu protiv Aleksandera Smirnova, doušnika FBI, zbog izmišljanja korupcionaške afere. Ova afera dovela je predsednika SAD Džozefa Bajdena i njegovog sina Hantera dovela u vezu ukrajinskom… »
Optužen doušnik FBI koji je lagao o poslovima Bajdena s Ukrajinom

Optužen doušnik FBI koji je lagao o poslovima Bajdena s Ukrajinom

Beta 16.02.2024
Vlasti SAD su podigle optužnicu protiv Aleksandera Smirnova, doušnika FBI, zbog izmišljanja korupcionaške afere koja je predsednika SAD Džozefa Bajdena i njegovog sina Hantera dovela u vezu ukrajinskom kompanijom "Burizma". To je bio centralni deo… »
Optužen doušnik FBI koji je lagao o poslovima Bajdena s Ukrajinom

Optužen doušnik FBI koji je lagao o poslovima Bajdena s Ukrajinom

Danas 16.02.2024
Vlasti SAD su podigle optužnicu protiv Aleksandera Smirnova, doušnika FBI, zbog izmišljanja korupcionaške afere koja je predsednika SAD Džozefa Bajdena i njegovog sina Hantera dovela u vezu ukrajinskom kompanijom „Burizma“. To je bio centralni… »
Optužen doušnik FBI koji je lagao o poslovima Bajdena s Ukrajinom

Optužen doušnik FBI koji je lagao o poslovima Bajdena s Ukrajinom

Novi magazin 16.02.2024
Vlasti SAD su podigle optužnicu protiv Aleksandera Smirnova, doušnika FBI, zbog izmišljanja korupcionaške afere koja je predsednika SAD Džozefa Bajdena i njegovog sina Hantera dovela u vezu ukrajinskom kompanijom "Burizma". To je bio centralni deo… »
Bivši doušnik FBI optužen za laganje o ulozi Bajdenovih u ukrajinskom poslovanju

Bivši doušnik FBI optužen za laganje o ulozi Bajdenovih u ukrajinskom poslovanju

Politika 16.02.2024
VAŠINGTON – Specijalni savetnik koji je vodio višegodišnju istragu o Hanteru Bajdenu Dejvid Vajs optužio je bivšeg doušnika FBI-ja Aleksandra Smirnova da je lagao o umešanosti predsednika Džozefa Bajdena i njegovog sina Hantera Bajdena u… »
Bivši doušnik FBI-ja optužen za laganje o ulozi Bidenovih sa poslovima u Ukrajini

Bivši doušnik FBI-ja optužen za laganje o ulozi Bidenovih sa poslovima u Ukrajini

Al Jazeera 16.02.2024
Alexander Smirnov optužen je zbog tvrdnji da su Joe i Hunter Biden primili mito od kijevske kompanije Burisma. Bivši doušnik FBI-ja Alexander Smirnov optužen je da je lagao o vezama između američkog predsjednika Joea Bidena, njegovog sina Huntera i… »
Doušnik FBI-ja optužen da je lagao o vezama Joea i Huntera Bidena s ukrajinskom kompanijom

Doušnik FBI-ja optužen da je lagao o vezama Joea i Huntera Bidena s ukrajinskom kompanijom

Slobodna Evropa 16.02.2024
Bivši doušnik FBI-ja optužen je za laganje o predsjedniku Joeu Bidenu i njegovom sinu Hunteru, nakon što je naveo da im je ukrajinska energetska kompanija isplatila milione dok je stariji Biden bio potpredsjednik Sjedinjenih Država. U priopćenju u… »
Bivši doušnik FBI optužen za laganje o ulozi Bajdenovih u ukrajinskom poslovanju

Bivši doušnik FBI optužen za laganje o ulozi Bajdenovih u ukrajinskom poslovanju

Telegraf 16.02.2024
Bivši doušnik FBI optužen za laganje o ulozi Bajdenovih u ukrajinskom poslovanju. Specijalni savetnik koji je vodio višegodišnju istragu o Hanteru Bajdenu Dejvid Vajs optužio je bivšeg doušnika FBI-ja Aleksandra Smirnova da je lagao o umešanosti… »
Doušnik FBI optužen da je lagao o vezama Hantera Bajdena i ukrajinske kompanije Burizma

Doušnik FBI optužen da je lagao o vezama Hantera Bajdena i ukrajinske kompanije Burizma

Glas Amerike 16.02.2024
Doušnik Federalnog istražnog biroa Aleksandar Smirnov optužen je da je lagao vlasti o multimilionskoj šemi potkupljivanja u koju su bili uključeni sin predsednika Džoa Bajdena Hanter i ukrajinska energetska kompanija Burizma. Tvrdnja o podmićivanju… »
Bivši doušnik FBI lagao: Izneo neistinite tvrdnje o vezama i poslovima Bajdenovih sinova i ukrajinske kompanije

Bivši doušnik FBI lagao: Izneo neistinite tvrdnje o vezama i poslovima Bajdenovih sinova i ukrajinske kompanije

Blic 16.02.2024
Doušnik FBI optužen je da je lagao svog rukovodioca o vezama između Džoa Bajdena, njegovog sina Hantera i ukrajinske energetske kompanije. Aleksandar Smirnov je lažno rekao agentima FBI u junu 2020. godine da su rukovodioci povezani sa ukrajinskom… »

Vesti dana »