Povezane vesti

"Ja joj kažem - može, ako znaš da pevaš": Rada Manojlović nikad iskrenije o Prijovićki

"Ja joj kažem - može, ako znaš da pevaš": Rada Manojlović nikad iskrenije o Prijovićki

Mondo 16.02.2024
Muzička zvezda Aleksandra Prijović održala je sinoć treći, uzastopni koncert u Osijeku. Njena koleginica, Rada Manojlović, bila je specijalna gošća. Muzička zvezda Aleksandra Prijović održala je sinoć treći, uzastopni koncert u Osijeku. Njena… »
"Ona je znala šta hoće, ja to ne bih mogla": Rada Manojlović upoznala Aleksandru Prijović pre 15 godina - otkrila do sada…

"Ona je znala šta hoće, ja to ne bih mogla": Rada Manojlović upoznala Aleksandru Prijović pre 15 godina - otkrila do sada…

Blic 16.02.2024
Muzička zvezda Aleksandra Prijović održala je sinoć treći, uzastopni koncert u Osijeku. Njena koleginica, pevačica Rada Manojlović, je bila specijalna gošća, a nakon koncerta Rada je pričala o poznanstvu sa Prijom. - Nisam očekivala da je onako… »
Rada Manojlović brutalno iskreno o aleksandri Prijović: Ona je znala šta hoće, ja to ne bih mogla...

Rada Manojlović brutalno iskreno o aleksandri Prijović: Ona je znala šta hoće, ja to ne bih mogla...

Kurir 16.02.2024
Muzička zvezda Aleksandra Prijović održala je sinoć treći, uzastopni koncert u Osijeku. Njena koleginica, pevačica Rada Manojlović, je bila specijalna gošća, a nakon koncerta Rada je pričala o poznanstvu sa Prijom. - Nisam očekivala da je onako… »
Rada me je izvela na binu kada sam imala 14 godina Prija otkrila sve o prijateljstvu s Manojlovićevom: Bila je velika zvezda…

Rada me je izvela na binu kada sam imala 14 godina Prija otkrila sve o prijateljstvu s Manojlovićevom: Bila je velika zvezda…

Kurir 16.02.2024
Popularna pevačica Aleksandra Prijović sinoć je imala treći koncert u Osijeku, od zakazanih pet, a njena gošća bila je koleginica Rada Manojlović. Nakon što su njih dve zapevala zajedno "Alkotest" Aleksandra je publici otkrila kako su se upoznale… »
Prija prekinula koncert i završila u suzama: Na bini se pojavila najvažnija osoba u njenom životu, publika pala u trans…

Prija prekinula koncert i završila u suzama: Na bini se pojavila najvažnija osoba u njenom životu, publika pala u trans…

Kurir 16.02.2024
Aleksandra Prijović sinoć je održala treći po redu, od pet koncerata u Osijeku. Na bini se, na oduševljenje publike, pojavila i Aleksandrina majka Borka Mihajlović, koja je, što je javnosti odavno poznato, takođe pevačica. Priju su preplavile… »
Suze i najdirljiviji trenutak na prijinom koncertu! Pevačica izvela majku na binu - Svi u hali su pevali kao jedan!

Suze i najdirljiviji trenutak na prijinom koncertu! Pevačica izvela majku na binu - Svi u hali su pevali kao jedan!

Mondo 16.02.2024
Kada se majka Aleksandre Prijović pojavila na bini cela hala je bila preplavljena emocijama. Kada se majka Aleksandre Prijović pojavila na bini cela hala je bila preplavljena emocijama. Muzička zvezda Aleksandra Prijović nakon dva spektakulrana… »
Umesto Brene na binu izvela NJU: Prija bi bez nje bila niko i ništa, njoj je za sve zahvalna VIDEO

Umesto Brene na binu izvela NJU: Prija bi bez nje bila niko i ništa, njoj je za sve zahvalna VIDEO

Svet & Skandal 16.02.2024
Borka Mihajlović na Prijinom nastupu rasplakala sve Muzička zvezda Aleksandra Prijović održala je večeras treći, uzastopni koncert u Osijeku. Na oduševljenje publike, Borka Mihajlović na Prijinom nastupu bila je gost iznenađenja. Majka Aleksandre… »
Suze u Osijeku: Prijovićka izvela mamu na binu, pevale zajedno - Borka izazvala ovacije (video)

Suze u Osijeku: Prijovićka izvela mamu na binu, pevale zajedno - Borka izazvala ovacije (video)

Blic 15.02.2024
Muzička zvezda Aleksandra Prijović održala je večeras treći, uzastopni koncert u Osijeku. Na bini se, na oduševljenje publike, pojavila i Aleksandrina majka Borka Mihajlović, koja je, što je javnosti odavno poznato, takođe pevačica. Priju su… »

Vesti dana »