Povezane vesti

"Komšijo, šta se događa?" Devojka slučajno spasena od silovatelja iz lifta u Nišu, on zaurlao - to mi je devojka…

"Komšijo, šta se događa?" Devojka slučajno spasena od silovatelja iz lifta u Nišu, on zaurlao - to mi je devojka…

Kurir 16.02.2024
Radnica jedne fabrike iz Aleksinca, pre nekoliko dana imala je "bliski susret" sa S.J. (32) iz Aleksinca koji je uhapšen 11. februara zbog sumnje da je u liftu zgrade u centru Niša silovao devojku (24), ali je pukom srećom izbegla mogući užasan… »
"To mi je devojka, raspravljamo se"! Žena spasena od osumnjičenog za silovanje u liftu u Nišu - Evo kako je izbegla užas

"To mi je devojka, raspravljamo se"! Žena spasena od osumnjičenog za silovanje u liftu u Nišu - Evo kako je izbegla užas

Mondo 16.02.2024
Osumnjičeni za silovanje u Nišu napastvovao je radnicu iz Aleksinca. Osumnjičeni za silovanje u Nišu napastvovao je radnicu iz Aleksinca. Radnica jedne fabrike iz Aleksinca, pre nekoliko dana imala je "bliski susret" sa S. J. (32) iz Aleksinca koji je… »
"To mi je devojka, raspravljamo se": Devojka neverovatnim spletom okolnosti spasena iz kandži silovatelja iz lifta: Otkrivamo…

"To mi je devojka, raspravljamo se": Devojka neverovatnim spletom okolnosti spasena iz kandži silovatelja iz lifta: Otkrivamo…

Blic 16.02.2024
Radnica jedne fabrike iz Aleksinca, pre nekoliko dana imala je “bliski susret” sa S.J. (32) iz Aleksinca koji je uhapšen 11. februara zbog sumnje da je u liftu zgrade u centru Niša silovao devojku (24), ali je pukom srećom izbegla mogući užasan… »

Vesti dana »