Povezane vesti

Vučić: Sa Krišto sam razgovarao o potencijalima za saradnju Srbije i BiH

Vučić: Sa Krišto sam razgovarao o potencijalima za saradnju Srbije i BiH

Politika 16.02.2024
MINHEN – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas u Minhenu sa predsedavajućom Veću ministara Bosne i Hercegovine Borjanom Krišto. „Srdačan susret sa Borjanom Krišto, tokom kojeg smo razgovarali o potencijalima za saradnju i potvrdili… »
Vučić sa Reno-Baso o nastavku saradnje Srbije i EBRD

Vučić sa Reno-Baso o nastavku saradnje Srbije i EBRD

Politika 16.02.2024
MINHEN – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas sa predsednicom EBRD Odil Fransoa Reno-Baso tokom posete Minhenu. „Odličan i produktivan sastanak sa predsednicom Evropske banke za obnovu i razvoj (EBRD) Odil Fransoa Reno Baso, sa kojom… »
Vučić: Razgovarao sam sa Lajen o važnim regionalnim i svetskim temama

Vučić: Razgovarao sam sa Lajen o važnim regionalnim i svetskim temama

Politika 16.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas sa predsednicom Evropske komisije Ursulom fon der Lajen tokom posete Minhenu. "Sa predsednicom Evropske komisije Ursulom fon der Lajen sam nakratko razgovarao o važnim regionalnim i svetskim temama po… »
Vučić: Razgovarao sam sa Hanom o agendi rasta EU za zapadni Balkan

Vučić: Razgovarao sam sa Hanom o agendi rasta EU za zapadni Balkan

Politika 16.02.2024
MINHEN – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić saopštio je da se sastao danas u Minhenu sa evropskim komesarom za budžetska pitanja Johanesom Hanom, sa kojim je razgovarao o agendi rasta EU za Zapadni Balkan, kao planu koji je namenjen ekonomskom rastu… »
Vučić uživo iz Minhena: Borimo se da ljudima u Srbiji put prođe pored kuće! U glavi nam je uvek 2027. (foto)

Vučić uživo iz Minhena: Borimo se da ljudima u Srbiji put prođe pored kuće! U glavi nam je uvek 2027. (foto)

Dnevnik 16.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obraća se iz Minhena, gde učestvuje na 60. Minhenskom bezbednosnom forumu. Vučić je tokom dana u Minhenu imao niz važnih sastanaka. Sastao se sa predsedavajućom u Veću ministara Bosne i Hercegovine Borjanom… »
Vučić iz Minhena: Imali smo i imaću mnogo važnih sastanaka, šta god da radimo Expo nam je u glavi

Vučić iz Minhena: Imali smo i imaću mnogo važnih sastanaka, šta god da radimo Expo nam je u glavi

Telegraf 16.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić boravi u Minhenu, gde učestvuje na 60. Minhenskoj bezbednosnoj konferenciji. Predsednik Srbije boravi u Minhenu, gde učestvuje na 60. Minhenskoj bezbednosnoj konferenciji. "Čestitam svima u Srbiji praznik. Sretenje… »
"U glavi nam je expo: 2027." Vučić iz Minhena: Nisu laki ciljevi, ali ćemo ih dostići (video)

"U glavi nam je expo: 2027." Vučić iz Minhena: Nisu laki ciljevi, ali ćemo ih dostići (video)

Blic 16.02.2024
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić boravi u Nemačkoj, gde učestvuje na 60. Minhenskoj konferenciji o bezbednosti. Vučić je rekao da je imao više važnih sastanaka. - Imao sam ne čak i tako kratak razgovor sa Fon der Lajen, duže nego… »
Vučić: Imali smo mnogo važnih sastanaka u Minhenu, nije me sigurno Borelj zvao na kafu

Vučić: Imali smo mnogo važnih sastanaka u Minhenu, nije me sigurno Borelj zvao na kafu

RTS 16.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je na marginama Minhenske bezbednosne konferencije imao mnogo važnih sastanaka, poput sastanka sa šefom britanske diplomatije Dejvidom Kameronom, specijalnim izaslanikom Stjuartom Pičom i evropskim… »
Predsednik Vučić iz Minhena: U glavi nam je uvek expo i 2027! Britanija uputila oštro pismo Prištini, SAD smo u trci za…

Predsednik Vučić iz Minhena: U glavi nam je uvek expo i 2027! Britanija uputila oštro pismo Prištini, SAD smo u trci za…

Kurir 16.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratio se iz Minhena, gde učestvuje na 60. Minhenskom bezbednosnom forumu. Predsednik Vučić je tokom dana u Minhenu imao niz važnih sastanaka. Sastao se sa predsedavajućom u Veću ministara Bosne i Hercegovine… »
Vučić u Minhenu sa fon der lajenovom Još jednom sam ponovio čvrstu opredeljenost Srbije za nastavak svog evropskog puta…

Vučić u Minhenu sa fon der lajenovom Još jednom sam ponovio čvrstu opredeljenost Srbije za nastavak svog evropskog puta…

Dnevnik 16.02.2024
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa predsednicom Evropske komisije Ursulom fon der Lajen tokom posete Minhenu. "Sa predsednicom Evropske komisije Ursulom fon der Lajen sam nakratko razgovarao o važnim regionalnim i svetskim temama… »
Vučić u Minhenu, sastao se zvaničnicima Londona, EU, ebrd: Dobri i korisni razgovori (foto)

Vučić u Minhenu, sastao se zvaničnicima Londona, EU, ebrd: Dobri i korisni razgovori (foto)

Blic 16.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić stigao je u Minhen, gde će danas prisustvovati 60. Minhenskoj bezbednosnoj konferenciji. Predviđeno je da predsednik Vučić danas učestvuje na više panela iz oblasti bezbednosti. Pre konferencije, predsednik… »
Vučić sa Reno-Baso o nastavku saradnje Srbije i EBRD

Vučić sa Reno-Baso o nastavku saradnje Srbije i EBRD

Euronews 16.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas sa predsednicom EBRD Odil Fransoa Reno-Baso tokom posete Minhenu. "Odličan i produktivan sastanak sa predsednicom Evropske banke za obnovu i razvoj (EBRD) Odil Fransoa Reno Baso, sa kojom sam… »
Dobar razgovor sa Dejvidom Kameronom

Dobar razgovor sa Dejvidom Kameronom

Politika 16.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je sastanak sa ministrom spoljnih poslova Ujedinjenog Kraljevstva Dejvidom Kameronom bio dobar i veoma koristan, kao i da su razgovarali i o situaciji na Zapadnom Balkanu. "Govoreći o planovima… »
Vučić u Minhenu razgovarao i s predsednicom EBRD

Vučić u Minhenu razgovarao i s predsednicom EBRD

Danas 16.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić koji je u Minhenu na međunarodnoj konferenciji o bezbednosti, preneo je da je danas razgovarao i s predsednicom Evropske banke za rekonstrukciju i razvoj (EBRD) Odil Fransoa Reno-Baso. „Odličan i produktivan… »
Predsednik Vučić sastao se sa predsednicom EBRD: Razgovor o načinima za dodatno jačanje i još brži rast srpske ekonomije…

Predsednik Vučić sastao se sa predsednicom EBRD: Razgovor o načinima za dodatno jačanje i još brži rast srpske ekonomije…

Kurir 16.02.2024
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa predsednicom EBRD Odil Fransoa Reno Baso tokom posete Minhenu. "Odličan i produktivan sastanak sa predsednicomEBRD Odil Fransoa Reno Baso, sa kojom sam razgovarao o načinima za dodatno jačanje… »
Vučić s predsednicom EBRD-a: Odličan i produktivan sastanak o rastu srpske ekonomije i investicijama (foto)

Vučić s predsednicom EBRD-a: Odličan i produktivan sastanak o rastu srpske ekonomije i investicijama (foto)

Dnevnik 16.02.2024
MINHEN: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas sa predsednicom EBRD Odil Fransoa Reno-Baso tokom posete Minhenu. Odličan i produktivan sastanak sa predsednicom Evropske banke za obnovu i razvoj (EBRD) Odil Fransoa Reno Baso, sa kojom sam… »
Vučić na Minhenskoj bezbednosnoj konferenciji, sastao se sa Kameronom, Hanom, Fon der Lajen...

Vučić na Minhenskoj bezbednosnoj konferenciji, sastao se sa Kameronom, Hanom, Fon der Lajen...

RTV 16.02.2024
MINHEN - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić stigao je danas u Minhen, gde prisustvuje 60. Minhenskoj bezbednosnoj konferenciji. Predviđeno je da predsednik Vučić danas učestvuje na više panela iz oblasti bezbednosti. Vučić se sastao sa Kameronom… »
Vučić na Minhenskoj konferenciji o bezbednosti

Vučić na Minhenskoj konferenciji o bezbednosti

RTS 16.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić učestvuje na vodećem svetskom forumu o međunarodnoj bezbednosnoj politici koja počinje posle podne u Minhenu. Uoči početka skupa Vučić se sastao sa šefom britanske diplomatije Dejvidom Kameronom i evropskim… »
Vučić se sastao sa predsednicom ebrd-a

Vučić se sastao sa predsednicom ebrd-a

Telegraf 16.02.2024
Vučić se nalazi u Minhenu gde učestvuje na 60. Minhenskom bezbednosnom forumu. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se u Minhenu sa predsednicom Evropske banke za obnovu i razvoj, Odil Fransoa Reno Baso. Vučić se nalazi u Minhenu gde… »
Vučić sa velikim brojem svetskih lidera: Predsednik na 60. Minhenskoj bezbednosnoj konferenciji (foto)

Vučić sa velikim brojem svetskih lidera: Predsednik na 60. Minhenskoj bezbednosnoj konferenciji (foto)

Večernje novosti 16.02.2024
U MINHENU danas počinje 60. Minhenska bezbednosna konferencija, vodeći svetski forum za debatu o međunarodnoj bezbednosnoj politici, a među učesnicima je i predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Foto: Instagram Predsednik se uoči konferencije sastao… »
Vučić razgovarao s drugim učesnicima Minhenske konferencije o bezbednosti

Vučić razgovarao s drugim učesnicima Minhenske konferencije o bezbednosti

Beta 16.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je pozitivno ocenio svoje sastanke koje je danas, uoči početka Minhenske konferencije o bezbednosti, imao s ministrom spoljnih poslova Velike Britanije Dejvidom Kameronom, predsednicom Everopske komisije Ursulom fon… »
Vučić u Minhenu sa Kameronom, Fon der Lajen, Hanom o ekonomiji i situaciji u regionu Zapadnog Balkana

Vučić u Minhenu sa Kameronom, Fon der Lajen, Hanom o ekonomiji i situaciji u regionu Zapadnog Balkana

N1 Info 16.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je pozitivno ocenio svoje sastanke koje je danas, uoči početka Minhenske konferencije o bezbednosti, imao;s ministrom spoljnih poslova Velike Britanije Dejvidom Kameronom, predsednicom Everopske komisije Ursulom fon… »
Vučić na Minhenskoj konferenciji

Vučić na Minhenskoj konferenciji

Sputnik 16.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa brojnim evropskim zvaničnicima uoči početka 60. Minhenske bezbednosne konferencije. Vučić se sastao sa ministrom spoljnih poslova Velike Britanije Dejvidom Kameronom. Nakon toga je objavio da je… »
Vučić razgovarao s drugim učesnicima Minhenske konferencije o bezbednosti

Vučić razgovarao s drugim učesnicima Minhenske konferencije o bezbednosti

Radio sto plus 16.02.2024
Vučić će učestvovati na trodnevnom skupu lidera pedesetak država pre svega o ratovima u Ukrajini i u Pojasu Gaze. Vučić je na Instagramu naveo da je razgovor sa Kameronom bio “dobar i veoma koristan”, a razgovarali su i o stanju na Zapadnom… »
Vučić razgovarao sa čelnicima Minhenske konferencije o bezbednosti

Vučić razgovarao sa čelnicima Minhenske konferencije o bezbednosti

Danas 16.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je pozitivno ocenio svoje sastanke koje je danas, uoči početka Minhenske konferencije o bezbednosti, imao s ministrom spoljnih poslova Velike Britanije Dejvidom Kameronom, predsednicom Everopske komisije Ursulom fon… »
Vučić: Sa Krištom sam razgovarao o potencijalima za saradnju Srbije i BiH

Vučić: Sa Krištom sam razgovarao o potencijalima za saradnju Srbije i BiH

Telegraf 16.02.2024
Predsednik Vučić boravi u Minhenu, gde učestvuje na Minhenskoj bezbednosnoj konferenciji. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas u Minhenu sa predsedavajućom Veću ministara Bosne i Hercegovine Borjanom Krišto. "Srdačan susret sa… »
Vučić: Razgovarao sam sa Fon der Lajen o važnim regionalnim i svetskim temama (foto)

Vučić: Razgovarao sam sa Fon der Lajen o važnim regionalnim i svetskim temama (foto)

Blic 16.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas sa predsednicom Evropske komisije Ursulom fon der Lajen tokom posete Minhenu. - Sa predsednicom Evropske komisije Ursulom fon der Lajen sam nakratko razgovarao o važnim regionalnim i svetskim temama po… »
Na panelima na Minhenskoj konferenciji o globalnom poretku, bezbednosti...

Na panelima na Minhenskoj konferenciji o globalnom poretku, bezbednosti...

Politika 16.02.2024
MINHEN – U Minhenu danas počinje 60. Minhenska bezbednosna konferencija, vodeći svetski forum za debatu o međunarodnoj bezbednosnoj politici, a među učesnicima je i predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Tokom tri dana konferencije u hotelu… »
Vučić sa Ursulom o evropskoj budućnosti Srbije

Vučić sa Ursulom o evropskoj budućnosti Srbije

Vesti online 16.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas sa predsednicom Evropske komisije Ursulom fon der Lajen tokom posete Minhenu. “Sa predsednicom Evropske komisije Ursulom fon der Lajen sam nakratko razgovarao o važnim regionalnim i svetskim temama… »
Razgovara o potencijalima za saradnju: Vučić se u Minhenu sastao se sa Borjanom Krišto

Razgovara o potencijalima za saradnju: Vučić se u Minhenu sastao se sa Borjanom Krišto

Kurir 16.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa predsedavajućom Veću ministara Bosne i Hercegovine Borjanom Krišto. - Srdačan susret sa Borjanom Krišto, tokom kojeg smo razgovarali o potencijalima za saradnju i potvrdili dobre odnose između Srbije… »
Vučić se sastaje sa stranim liderima na Minhenskoj bezbednosnoj konferenciji: Susreti s Kameronom i Fon der Lajen

Vučić se sastaje sa stranim liderima na Minhenskoj bezbednosnoj konferenciji: Susreti s Kameronom i Fon der Lajen

Euronews 16.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ima niz bilateralnih sastanaka u Minhenu, gde je došao povodom bezbednosne konferencije koja se održava u tom gradu. Prvo se sastao sa ministrom spoljnih poslova Velike Britanije Dejvidom Kameronom. Vučić je… »
Vučić se sastao sa Johanesom Hanom: Ovo su bile teme razgovora predsednika Srbije i evropskog komesara za budžetska pitanja

Vučić se sastao sa Johanesom Hanom: Ovo su bile teme razgovora predsednika Srbije i evropskog komesara za budžetska pitanja

Kurir 16.02.2024
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa evropskim komesarom za budžetska pitanja Johanesom Hanom. View this post on Instagram A post shared by Aleksandar Vučić (@buducnostsrbijeav) "Odličan sastanak sa Johanesom Hanom, poznavaocem… »
Vučić sa fon der lajenovom: Još jednom sam ponovio čvrstu opredeljenost Srbije za nastavak i ubrzanje svog evropskog puta

Vučić sa fon der lajenovom: Još jednom sam ponovio čvrstu opredeljenost Srbije za nastavak i ubrzanje svog evropskog puta

Kurir 16.02.2024
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa predsednicom Evropske komisije Ursulom fon der Lajen tokom posete Minhenu. View this post on Instagram A post shared by Aleksandar Vučić (@buducnostsrbijeav) "Sa predsednicom Evropske komisije… »
Vučić: Razgovarao sam sa Hanom o agendi rasta EU za zapadni Balkan

Vučić: Razgovarao sam sa Hanom o agendi rasta EU za zapadni Balkan

Telegraf 16.02.2024
Ocenio je da je imao odličan sastanak sa Johanesom Hanom, poznavaocem naših regionalnih prilika, koji je, kako je Vučić naveo, bio svedok brojnih izazova na dugom putu napretka Srbije i zemalja Zapadnog Balkana ka članstvu u EU, za koje se svesrdno… »
Vučić razgovarao sa predsednicom Evropske komisije Ursulom fon der Lajen

Vučić razgovarao sa predsednicom Evropske komisije Ursulom fon der Lajen

Telegraf 16.02.2024
Vučić boravi u Minhenu. Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa predsednicom Evropske komisije Ursulom fon der Lajen tokom posete Minhenu. -Nakratko sam razgovarao o važnim regionalnim i svetskim temama po pitanju bezbednosti i… »
Vučić na 60. Minhenskoj bezbednosnoj konferenciji

Vučić na 60. Minhenskoj bezbednosnoj konferenciji

Politika 16.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić stigao je u Minhen, gde će danas prisustvovati 60. Minhenskoj bezbednosnoj konferenciji. Predviđeno je da predsednik Vučić danas učestvuje na više panela iz oblasti bezbednosti. Predsednik Srbije Aleksandar… »
Vučić se sastao sa Kameronom u Minhenu

Vučić se sastao sa Kameronom u Minhenu

RTK 16.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa ministrom spoljnih poslova Velike Britanije Dejvidom Kameronom u Minhenu, gde se danas održava 60. Minhenska bezbednosna konferencija. On će se prvog dana Konferencije i sa Johanesom Hanom, evropskim… »
Vučić se sastao sa Kameronom u Minhenu

Vučić se sastao sa Kameronom u Minhenu

Dnevnik 16.02.2024
MINHEN: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa ministrom spoljnih poslova Velike Britanije Dejvidom Kameronom u Minhenu, gde se danas održava 60. Minhenska bezbednosna konferencija. On će se prvog dana Konferencije i sa Johanesom Hanom… »
Vučić razgovarao sa Kameronom: Razmenili smo mišljenja o svim važnim i aktuelnim izazovima spoljne i bezbednosne politike…

Vučić razgovarao sa Kameronom: Razmenili smo mišljenja o svim važnim i aktuelnim izazovima spoljne i bezbednosne politike…

Kurir 16.02.2024
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa ministrom spoljnih poslova Ujedinjenog Kraljevstva Dejvidom Kameronom. View this post on Instagram A post shared by Aleksandar Vučić (@buducnostsrbijeav) "Dobar i veoma koristan razgovor sa… »
Vučić se sastao sa Kameronom u Minhenu

Vučić se sastao sa Kameronom u Minhenu

Telegraf 16.02.2024
On će se prvog dana Konferencije sastati i sa Johanesom Hanom, evropskim komesarom za budžetska pitanja. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa ministrom spoljnih poslova Velike Britanije Dejvidom Kameronom u Minhenu, gde se danas održava… »
Vučić u Nemačkoj na Minhenskoj konferenciji o bezbednosti

Vučić u Nemačkoj na Minhenskoj konferenciji o bezbednosti

Beta 16.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić boraviće u Nemačkoj, gde će učestvovati na 60. Minhenskoj konferenciji o bezbednosti, saopštio je jutros njegov kabinet. Vučić će imati niz bilateralnih sastanaka sa svetskim i evropskim zvaničnicima, kao… »
Počinje Minhenska bezbednosna konferencija, učestvuje i predsednik Vučić

Počinje Minhenska bezbednosna konferencija, učestvuje i predsednik Vučić

Politika 16.02.2024
MINHEN – U Minhenu danas počinje 60. Minhenska bezbednosna konferencija, vodeći svetski forum za debatu o međunarodnoj bezbednosnoj politici, a među učesnicima je i predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Tokom tri dana konferencije u hotelu… »
Predsednik Vučić stigao u Minhen: Očekuju ga brojni, važni sastanci

Predsednik Vučić stigao u Minhen: Očekuju ga brojni, važni sastanci

Kurir 16.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić stigao je u Minhen, gde će danas prisustvovati 60. Minhenskoj bezbednosnoj konferenciji. Predviđeno je da predsednik Vučić danas učestvuje na više panela iz oblasti bezbednosti. Pre konferencije, predsednik… »
Vučić stigao u Minhen, očekuju ga brojni sastanci

Vučić stigao u Minhen, očekuju ga brojni sastanci

Telegraf 16.02.2024
Pre konferencije, predsednik Vučić sastaje se sa ministrom spoljnih poslova Velike Britanije Dejvidom Kameronom, a predviđen je i susret sa Johanesom Hanom, evropskim komesarom za budžetska pitanja. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić stigao je u… »
Vučić u Nemačkoj na Minhenskoj konferenciji o bezbednosti

Vučić u Nemačkoj na Minhenskoj konferenciji o bezbednosti

Danas 16.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić boraviće u Nemačkoj, gde će učestvovati na 60. Minhenskoj konferenciji o bezbednosti, saopštio je jutros njegov kabinet. Vučić će imati niz bilateralnih sastanaka sa svetskim i evropskim zvaničnicima, kao… »
Počinje Minhenska bezbednosna konferencija: Šta piše u izveštaju koji je objavljen uoči ovogodišnjeg skupa?

Počinje Minhenska bezbednosna konferencija: Šta piše u izveštaju koji je objavljen uoči ovogodišnjeg skupa?

Euronews 16.02.2024
U Minhenu danas počinje 60. Minhenska bezbednosna konferencija, vodeći svetski forum za debatu o međunarodnoj bezbednosnoj politici, a među učesnicima je i predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Tokom tri dana konferencije u hotelu Bajerišer Hof… »
Vučić u Nemačkoj na Minhenskoj konferenciji o bezbednosti

Vučić u Nemačkoj na Minhenskoj konferenciji o bezbednosti

Novi magazin 16.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić boraviće u Nemačkoj, gde će učestvovati na 60. Minhenskoj konferenciji o bezbednosti, saopštio je jutros njegov kabinet. Vučić će imati niz bilateralnih sastanaka sa svetskim i evropskim zvaničnicima, kao… »
Predsednik Vučić u Nemačkoj: Učestvuje na 60. Minhenskoj konferenciji o bezbednosti

Predsednik Vučić u Nemačkoj: Učestvuje na 60. Minhenskoj konferenciji o bezbednosti

Kurir 16.02.2024
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić boraviće u Saveznoj Republici Nemačkoj, gde će učestvovati na 60. Minhenskoj konferenciji o bezbednosti. Kako je saopštila služba za saradnju sa medijima predsednika Republike, tom prilikom predsednik… »
Predsednik Vučić na 60. Minhenskoj konferenciji o bezbednosti

Predsednik Vučić na 60. Minhenskoj konferenciji o bezbednosti

Telegraf 16.02.2024
Vučić će tokom konferencije održati niz bilateralnih sastanaka. Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić boraviće u Saveznoj Republici Nemačkoj, gde će učestvovati na 60. Minhenskoj konferenciji o bezbednosti. Kako je saopštila služba za… »
Počinje minhenska bezbednosna konferencija: Učestvuje i predsednik Srbije Aleksandar Vučić

Počinje minhenska bezbednosna konferencija: Učestvuje i predsednik Srbije Aleksandar Vučić

Blic 16.02.2024
U Minhenu danas počinje 60. Minhenska bezbednosna konferencija, vodeći svetski forum za debatu o međunarodnoj bezbednosnoj politici, a među učesnicima je i predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Tokom tri dana konferencije u hotelu Bajerišer Hof… »
Počinje Minhenska bezbednosna konferencija, učestvuje i predsednik Vučić

Počinje Minhenska bezbednosna konferencija, učestvuje i predsednik Vučić

Telegraf 16.02.2024
Ove godine okupiće se više od 450 učesnika, a tačan spisak biće objavljen uoči samog početka konferencije. U Minhenu danas počinje 60. Minhenska bezbednosna konferencija, vodeći svetski forum za debatu o međunarodnoj bezbednosnoj politici, a… »

Vesti dana »