Povezane vesti

„Jurio sam Miličića, morao sam da pronađem gde ga kriju“: NBA legenda otvorila dušu i objasnila kako mu je Srbin…

„Jurio sam Miličića, morao sam da pronađem gde ga kriju“: NBA legenda otvorila dušu i objasnila kako mu je Srbin…

Nova 16.02.2024
Čuveni košarkaš Karmelo Entoni izabran je u istom NBA draftu kao i srpski košarkaš Darko Miličić 2003. godine, kao treći pik. Miličić je završio ispred njega kao drugi izabrani i upravo je to tokom čitave karijere mučilo legendu Denvera i… »
NBA legenda zbog ovoga svuda tražila miličića: „Da ga pobedim jedan na jedan i pokažem da sam ja prvi!“

NBA legenda zbog ovoga svuda tražila miličića: „Da ga pobedim jedan na jedan i pokažem da sam ja prvi!“

Hot sport 16.02.2024
„Gde ga kriju? Išao sam u svaku teretanu kako bih ga pronašao“ Karmelo Entoni, legendarni NBA košarkaš otkrio je jednu veoma zanimljivu sitaciju koja se dogodila na NBA draftu 2003. godine, kada je Darko Miličić od strane Detroit Pistonsa… »
"Miličić mu uništio san"! NBA zvezda tražila Srbina po celoj Americi da reše to jedan na jedan

"Miličić mu uništio san"! NBA zvezda tražila Srbina po celoj Americi da reše to jedan na jedan

Večernje novosti 16.02.2024
O bivšem srpskom košarkašu Darko Miličić i dalje se priča u NBA, a posledenji primer je Karmelo Entoni koji je se setio vremena kad su njih dvojica bili na draftu. Printscreen/Hram On je gostujući u podkastu legendarnog Dvejna Vejda napominjući da… »

Vesti dana »