Povezane vesti

Legendarni NBA as ne prestaje da proziva Srbe: Krivi su mu za sve, ali reči šampiona su ga brutalno spustile!

Legendarni NBA as ne prestaje da proziva Srbe: Krivi su mu za sve, ali reči šampiona su ga brutalno spustile!

Mondo 16.02.2024
Ko o čemu, Karmelo Entoni o košarkašima iz Srbije... Ko o čemu, Karmelo Entoni o košarkašima iz Srbije... Ponovo se oglasio Karmelo Entoni i još jednom su mu srpski košarkaši bili tema. Nakon kraja karijere 2022. godine jedan od najboljih NBA… »
"Jurio sam Miličića po gradu, to je istina!" Karmelo Entoni: Čuo sam priče o Darku, morao sam da ga nađem!

"Jurio sam Miličića po gradu, to je istina!" Karmelo Entoni: Čuo sam priče o Darku, morao sam da ga nađem!

Mondo 16.02.2024
Hit priča Karmela Entonija sa početka karijere. Toliko je želeo da on bude deo ekipe Detroita da je jurio po gradu kako bi pokazao da je bolji od Darka Miličića. Hit priča Karmela Entonija sa početka karijere. Toliko je želeo da on bude deo ekipe… »
Čuveni NBA as proganjao Darka miličića: "To je istinita priča! Morao sam da ga pronađem, želeo sam da rešim to 1 na 1 sa…

Čuveni NBA as proganjao Darka miličića: "To je istinita priča! Morao sam da ga pronađem, želeo sam da rešim to 1 na 1 sa…

Kurir 16.02.2024
Darko Miličić bio je drugi pik na jednom od najjačih NBA draftova odražnom 2003. godine. Srbin je tada ostao iza Lebrona Džejmsa, ali ga je Detroit izabrao ispred Karmela Entonija, Krisa Boša i Dvejna Vejda. Nije Darko ostvario svoj pun potencijal i… »

Vesti dana »