Povezane vesti
Monitoring medija: Žene i nacionalne manjine najčešća meta govora mržnje
Danas 16.02.2024
U Srbiji je od maja 2022. do decembra 2023. godine zabeleženo 113 slučajeva govora mržnje, a žene i nacinalne manjine su najčešće žrtve ovakvog izveštavanja, pokazuju rezultati monitoringa medija na Zapadnom Balkanu. „Najviše primera govora mržnje… »
Žene i manjine i dalje najčešća meta govora mržnje: Rezultati monitoringa medija na Zapadnom Balkanu
Telegraf 16.02.2024
Rezultati monitoringa reprezentacije društvene različitosti u medijima predstavljeni su na konferenciji Mreže za izveštavanje o različitosti koja se održava 15. i 16. februara u Podgorici. Rezultati monitoringa medija Mreže za izveštavanje o različitosti… »
Vesti dana »
Prve fotografije nakon napada na američku ambasadu u Oslu! Poznato šta je oštećeno: "Probudila nas je snažna eksplozija, videli smo gust dim" (foto)
Kurir pre 24 minutajoš 21 povezana
MSP Srbije: Do sada evakuisano 329 Srba sa Bliskog istoka, nastavljamo evakuaciju
Euronews pre 1 satjoš 18 povezanih





