Povezane vesti

Nema potrebe da se izvinjavam! Jadranka prvi put o zabrani ulaska u Srbiju: "Meni je savest čista, kad se ja tako osećam..."

Nema potrebe da se izvinjavam! Jadranka prvi put o zabrani ulaska u Srbiju: "Meni je savest čista, kad se ja tako osećam..."

Kurir 16.02.2024
Jadranka Barjaktarović proslavila se učešćem u popularnom muzičkom takmičenju " Zvezde Granda". Ona je te 2005. godine zauzela treće mesto, od tada je redovno nastupala u Srbiji, a onda je pevala protiv nje. Naime, Jadranka je pokrenula lavinu… »
Jedna pevala jači smo od Srbije, druga pokazivala albanskog orla: Zarađivale u Beogradu, dobile zabranu, evo kako se brane

Jedna pevala jači smo od Srbije, druga pokazivala albanskog orla: Zarađivale u Beogradu, dobile zabranu, evo kako se brane

Kurir 16.02.2024
Selma Bajrami napravila je pometnju u srpskim medijima i na društvenim mrežama, nakon što je na društvenoj mreži X, osvanuo snimak sa privatnog veselja na kojem peva albansku narodnu pesmu i pokazuje dvoglavog orla, simbol koji mnogi tumače kao… »
Jedna pevala jači smo od Srbije, druga pokazivala albanskog orla! Zarađivale u Beogradu, dobile zabranu, sad se brane!

Jedna pevala jači smo od Srbije, druga pokazivala albanskog orla! Zarađivale u Beogradu, dobile zabranu, sad se brane!

Mondo 16.02.2024
Jandranka Barjaktarović brani Selmu Bajrami koja je nedavno dobila zabranu ulaska u Srbiju. Jandranka Barjaktarović brani Selmu Bajrami koja je nedavno dobila zabranu ulaska u Srbiju. Selma Bajrami napravila je pometnju u srpskim medijima i na… »

Vesti dana »