Povezane vesti
Swiss Re lani s ogromnim rastom dobiti
SEEbiz 16.02.2024
ŽENEVA - Švicarska reosiguravajuća kompanija Swiss Re lani je ostvarila neto dobit od 3,2 milijarde dolara (2,97 milijardi eura), što je više nego šesterostruki skok u odnosu na prethodnu godinu. Kako prenosi francuska novinska agencija AFP, tvrtka je… »
Eni u 2023. s dvije trećine manjom dobiti
SEEbiz 16.02.2024
RIM - Talijanski energetski div Eni lani je zabilježio neto dobit od 4,74 milijarde eura, odn. 66 posto manje nego 2022., što tvrtka pripisuje nižim cijenama nafte i plina. Smanjila se i prilagođena neto dobit iz poslovanja tvrtke, i to za 38 posto na… »
EDF se vratio profitabilnosti
SEEbiz 16.02.2024
PARIZ - Francuski energetski div EDF, koji je u većinskom državnom vlasništvu, prošle je godine ostvario dobit od 10 milijardi eura, nakon što je 2022. zabilježio gubitak od 17,9 milijardi eura. Prihodi su lani smanjeni za 2,6 posto na 139,7 milijardi… »
Vesti dana »
Srbija ide na 20+ stepeni - zima naglo popušta: Posle minusa stiže šok, vraćajte kapute nazad u orman
Blic pre 35 minutajoš 26 povezanih
Ovo je Viktorija, mlada policajka koja je poginula: Gradonačelnik Lavova tvrdi da je ovo "teroristički napad"
Telegraf pre 45 minutajoš 25 povezanih
Poljoprivrednici najavljuju radikalizaciju protesta: Sve počinje u utorak
Ozon press pre 1 satjoš 18 povezanih
Da li će im ovo proći: Brisel od Beograda hoće usaglašavanje spoljne i bezbedonosne politike...
Pravda pre 45 minutajoš 17 povezanih
Danska evakuisala američkog vojnika iz podmornice blizu Grenlanda i prebacila ga u bolnicu
Danas pre 15 minutajoš 17 povezanih

