Povezane vesti

Vučić u Minhenu: Imao sam više važnih sastanaka, glavna vest o smrti Navaljnog

Vučić u Minhenu: Imao sam više važnih sastanaka, glavna vest o smrti Navaljnog

N1 Info 16.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je u Minhenu da je tokom dana imao niz važnih sastanaka ali i da je tamo glavna vest smrt ruskog opozicionara Alekseja Navaljnog. „Sa Britancima je bio dobar razgovor. Glavne teme naših sastanaka su bile… »
Vučić: Imao sam više važnih sastanaka, glavna vest o smrti Navaljnog

Vučić: Imao sam više važnih sastanaka, glavna vest o smrti Navaljnog

Novi magazin 16.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas u Minhenu da je tokom dana imao niz važnih sastanaka ali i da je tamo glavna vest smrt ruskog opozicionara Alekseja Navaljnog. "Sa Britancima je bio dobar razgovor. Glavne teme naših sastanaka su… »
Borelj najavio odvojene sastanke sa Kurtijem i Vučićem u Minhenu

Borelj najavio odvojene sastanke sa Kurtijem i Vučićem u Minhenu

Insajder 16.02.2024
Šef diplomatije Evropske unije Đosep Borelj izjavio je da će u Minhenu imati odvojene sastanke sa premijerom Kosova Aljbinom Kurtijem i predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem, preneo je Radio Slobodna Evropa. Međutim, zajednički sastanak lidera sa… »
Borel s Vučićem i Kurtijem u Minhenu

Borel s Vučićem i Kurtijem u Minhenu

N1 Info 16.02.2024
Šef diplomatije Evropske unije Žozep Borel izjavio je da će u Minhenu imati odvojene sastanke sa premijerom Kosova Aljbinom Kurtijem i predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem, preneo je Radio Slobodna Evropa. Međutim, zajednički sastanak lidera sa… »
Borel najavio odvojene sastanke sa Kurtijem i Vučićem u Minhenu

Borel najavio odvojene sastanke sa Kurtijem i Vučićem u Minhenu

Beta 16.02.2024
Visoki predstavnik Evropske unije za spoljnu politiku i bezbednost Žozep Borel (Josep Borrell) rekao je da će u Minhenu gde se održava Konferencija o bezbednosti, imati odvojene sastanke s premijerom Kosova Aljbinom Kurtijem i predsednikom Srbije… »
Borelj najavio odvojene sastanke sa Kurtijem i Vučićem u Minhenu

Borelj najavio odvojene sastanke sa Kurtijem i Vučićem u Minhenu

Danas 16.02.2024
Visoki predstavnik Evropske unije za spoljnu politiku i bezbednost Žozep Borelj (Josep Borrell) rekao je da će u Minhenu gde se održava Konferencija o bezbednosti, imati odvojene sastanke s premijerom Kosova Aljbinom Kurtijem i predsednikom Srbije… »
Borel najavio odvojene sastanke sa Kurtijem i Vučićem u Minhenu

Borel najavio odvojene sastanke sa Kurtijem i Vučićem u Minhenu

Radio sto plus 16.02.2024
Međutim, zajednički sastanak nije predviđen. “To nije u mojim planovima, ali da je moguće, bili bismo srećni. U suprotnom, trebalo bi da pokušam da organizujem taj sastanak negde drugde”, rekao je Borel u Minhenu. Danas počinje trodnevna… »
Borelj najavio odvojene sastanke sa Kurtijem i Vučićem

Borelj najavio odvojene sastanke sa Kurtijem i Vučićem

Slobodna Evropa 16.02.2024
Šef diplomatije Evropske unije Žozep Borelj (Josep Borrell) rekao je da će u Minhenu imati odvojene sastanke sa premijerom Kosova Aljbinom (Albin) Kurtijem i predsjednikom Srbije Aleksandrom Vučićem. Međutim, zajednički sastanak lidera sa evropskim… »

Vesti dana »