Povezane vesti

Bliži se kraj karijere klač majstora: „Nekada se umorim od toga što sam košarkaš“

Bliži se kraj karijere klač majstora: „Nekada se umorim od toga što sam košarkaš“

Hot sport 16.02.2024
„Koji god ugovor da potpišem sledeći, verovatno će biti moj poslednji“ Košarkaš Majk Džejms već godinama važi za jednog od najboljih plejmejkera i klač igrača u Evroligi, a svojom poslednjom izjavom prilično je šokirao ljubitelje sporta… »
Džejms najavio kraj karijere: Sledeći ugovor biće moj poslednji

Džejms najavio kraj karijere: Sledeći ugovor biće moj poslednji

Večernje novosti 16.02.2024
KOŠARKAŠ Monaka Majk Džejms govorio je o svojim planovima u budućnosti, u razgovoru sa francuskim medijima. FOTO: M. Vukadinović Momak koji je na dobrom putu da prestigne Vasilisa Spanulisa, kao najbolji strelac Evrolige, pričao je za francuske… »
Šok! Poznati košarkaš rastužio navijače! Njegove reči niko nije očekivao - "Taj ugovor će verovatno biti moj…

Šok! Poznati košarkaš rastužio navijače! Njegove reči niko nije očekivao - "Taj ugovor će verovatno biti moj…

Kurir 16.02.2024
Poznati plejmejker Majk Džejms šokirao je svoje fanove najnovijom izjavom. Naime, Džejms je istakao da će verovatno sledeći ugovor koji bude potpisao biti poslednji u njegovoj karijeri, što je iznenadilo sve ljubitelje košarke. - Koliko god volim… »

Vesti dana »