Povezane vesti

Milica Todorović prevarena, mesec dana od najveće sreće postala žrtva

Milica Todorović prevarena, mesec dana od najveće sreće postala žrtva

Story 16.02.2024
Samo mesec dana od kad je uplovila u romantičnu vezu sa prezgodnim Lazarem Granićem, Milica Todorović prevarena. Istinsku sreću ljubavne romanse zasenila je internet prevara, čija je pevačica postala žrtva. Naime, kako je u svom Instagram storiju… »
Sram vas bilo, sad ću da vas tužim Milica Todorović postala žrtva prevare na internetu: Koriste moj lik za reklamu nekog…

Sram vas bilo, sad ću da vas tužim Milica Todorović postala žrtva prevare na internetu: Koriste moj lik za reklamu nekog…

Dnevnik 16.02.2024
Pevačica Milica Todorović postala je žrtva prevare, jer je jedna kompanija koja prodaje tablete za mršavljenje iskoristila njen lik kako bi promovisala proizvod. Milica Todorović se povodom situacije u vezi s prevarom na internetu, oglasila na… »
"Sram vas bilo! SAD ću da vas tužim": Milica Todorović otkrila kako je postala žrtva internet prevare foto

"Sram vas bilo! SAD ću da vas tužim": Milica Todorović otkrila kako je postala žrtva internet prevare foto

Mondo 16.02.2024
Pevačica Milica Todorović postala je žrtva prevare, jer je jedna kompanija koja prodaje tablete za mršavljenje iskoristila njen lik kako bi promovisala proizvod. Pevačica Milica Todorović postala je žrtva prevare, jer je jedna kompanija koja… »
Milica Todorović velika žrtva prevare: Sad ću da vas tužim...

Milica Todorović velika žrtva prevare: Sad ću da vas tužim...

Kurir 16.02.2024
Pevačica Milica Todorović postala je žrtva prevare, jer je jedna kompanija koja prodaje tablete za mršavljenje iskoristila njen lik kako bi promovisala proizvod. Pevačica se tim povodom oglasila na svom Instagram profilu, gde je najavila tužbu. -… »
"Pustila sam vas mesec dana, a sad ću da vas tužim": Milica Todorović žrtva prevare, hitno se oglasila

"Pustila sam vas mesec dana, a sad ću da vas tužim": Milica Todorović žrtva prevare, hitno se oglasila

Blic 16.02.2024
Pevačica Milica Todorović postala je žrtva prevare, jer je jedna kompanija koja prodaje tablete za mršavljenje iskoristila njen lik kako bi promovisala proizvod. Pevačica se tim povodom oglasila na svom Instagram profilu, gde je najavila tužbu. -… »

Vesti dana »