Povezane vesti

Srećan sam što posle 20 godina možemo da popijemo Pivo! Vučić iz Minhena: Ovaj što ima najširi osmeh je moj stari drug…

Srećan sam što posle 20 godina možemo da popijemo Pivo! Vučić iz Minhena: Ovaj što ima najširi osmeh je moj stari drug…

Kurir 16.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić nalazi se u Minhenu na 60. bezbednosnom forumu, a slobodno vreme iskoristio je sa svojim prijateljima. - Pivo pre večere. Ovaj što ima najširi osmeh je moj stari drug Božidar Vučurević, prepoznaćete ga po tome… »
Pivo pre večere Vučić sa starim prijateljem u Minhenu (foto)

Pivo pre večere Vučić sa starim prijateljem u Minhenu (foto)

Dnevnik 16.02.2024
MINHEN: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je fotogafiju iz Minhena na kojoj ispija pivo tokom večere sa prijateljem Božidarom Vučurevićem. Pivo pre večere. Ovaj što ima najširi osmeh je moj stari drug Božidar Vučurević, prepoznaćete… »
"Neće ničija politička volja da ruši institucije Srbije" Vučić uputio jasnu poruku iz Minhena (video)

"Neće ničija politička volja da ruši institucije Srbije" Vučić uputio jasnu poruku iz Minhena (video)

Kurir 16.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je prilikom izjava za medije u Minhenu, gde prisustvuje na 60. bezbednosnom forumu, govorio i o zahtevima "Proglasa" za održavanje izbora. Poruku koju je predsednik Vučić poslao političkim protivnicima objavljena… »
Srećan sam što sam posle 20 godina u prilici da sa njim popijem čašu piva: Vučić sa Božidarom Vučurevićem

Srećan sam što sam posle 20 godina u prilici da sa njim popijem čašu piva: Vučić sa Božidarom Vučurevićem

Telegraf 16.02.2024
Pivo pre večere... Predsednik Aleksandar Vučić sreo se u Minhenu sa starim drugom Božidarom Vučurevićem, i, kako je napisao na svojoj Instagram stranici, srećan je što je sa njim imao priliku da popije pivo. - Pivo pre večere. Ovaj što ima… »

Vesti dana »