Povezane vesti

Vučić: Tražio sam dodatna sredstva od EBRD za lokalne i regionalne puteve

Vučić: Tražio sam dodatna sredstva od EBRD za lokalne i regionalne puteve

Politika 16.02.2024
MINHEN - Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je da je danas u Minhenu od Evropske banke za obnovu i razvoj tražio dodatna sredstva po najpovoljnijim uslovima za izgradnju lokalnih i regionalnih puteva u Srbiji. "Mi smo peta zemlja po visini saradnje sa… »
Vučić iz Minhena: Očekujem da Nemci budu oštri prema nama povodom Kosova i Metohije, čuo sam da je Britanija uputila…

Vučić iz Minhena: Očekujem da Nemci budu oštri prema nama povodom Kosova i Metohije, čuo sam da je Britanija uputila…

RTV 16.02.2024
MINHEN - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je na marginama Minhenske bezbednosne konferencije imao mnogo važnih sastanaka, poput sastanka sa šefom britanske diplomatije Dejvidom Kameronom, specijalnim izaslanikom Stjuartom Pičom… »
Predsednik Vučić u Minhenu: Gledamo da ulažemo u razvoj Srbije, razgovori o Kosovu i Metohiji bili teški

Predsednik Vučić u Minhenu: Gledamo da ulažemo u razvoj Srbije, razgovori o Kosovu i Metohiji bili teški

Euronews 16.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratio se medijima u Minhenu. Vučić učestvuje na 60. Minhenskom bezbednosnom forumu, a tom prilikom predsednik je imao brojne sastanke. "Sutra uveče je sastanak sa Amerikancima. Na večeri će sutra biti svi… »
Vučić: Čuo sam da je Britanija uputila "oštro pismeno" Prištini, novac se nekako mora dostaviti Srbima

Vučić: Čuo sam da je Britanija uputila "oštro pismeno" Prištini, novac se nekako mora dostaviti Srbima

Telegraf 16.02.2024
On je istakao da se novac nekako mora dostaviti Srbima na KiM. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras u Minhenu da niko na Minhenskoj bezbednosnoj konferenciji nije srećan zbog poslednjih postupaka Prištine, vezanih za zabranu dinara… »

Vesti dana »