Povezane vesti

Kakav će biti epilog postizborne kombinatorike u Beogradu – može li sednica u ponedeljak da reši dileme

Kakav će biti epilog postizborne kombinatorike u Beogradu – može li sednica u ponedeljak da reši dileme

Novi magazin 17.02.2024
Dva dana uoči konstitutivne sednice Skupštine grada Beograda – ni vlast ni opozicija ne otkrivaju karte. Ne zna se hoće li biti većine za formiranje beogradske vlasti. Kada možemo očekivati epilog postizborne kombinatorike u prestonici? Za nešto… »
Nova vlast ili novi izbori u Beogradu: Većina možda već postoji, ali konačan ishod nećemo imati bar do kraja aprila

Nova vlast ili novi izbori u Beogradu: Većina možda već postoji, ali konačan ishod nećemo imati bar do kraja aprila

Euronews 17.02.2024
Konstitutivna sednica Skupštine Grada Beograda najavljena je za 19. februar, a i dalje nije poznato kako će izgledati vlast u glavnom gradu i da li će uopšte da bude formirana u zakonskom roku. Da bi "ključ" Beograda ostao u rukama Srpske napredne… »
Kakav će biti epilog postizborne kombinatorike u Beogradu – može li sednica u ponedeljak da reši dileme

Kakav će biti epilog postizborne kombinatorike u Beogradu – može li sednica u ponedeljak da reši dileme

RTS 17.02.2024
Dva dana uoči konstitutivne sednice Skupštine grada Beograda – ni vlast ni opozicija ne otkrivaju karte. Ne zna se hoće li biti većine za formiranje beogradske vlasti. Kada možemo očekivati epilog postizborne kombinatorike u prestonici? Za nešto… »
Pismo Zeleno levog fronta listi 'Mi - Glas iz naroda': Kažite hoćete li sa SNS i SPS u Beogradu

Pismo Zeleno levog fronta listi 'Mi - Glas iz naroda': Kažite hoćete li sa SNS i SPS u Beogradu

Beta 17.02.2024
Odbornici Zeleno-levog fronta (ZLF) uputili su danas otvoreno pismo odbornicima liste "Mi - Glas iz naroda" u kojem zahtevaju od njih da se pre pondeljka, kada je konstitutivna sednica Skupštine Grada Brograda, izjasne da li će podržati Srpsku naprednu… »
Odbornici Zeleno-levog fronta: Nestorovićevi da javno podrže zahtev za poništavanje izbora u Beogradu

Odbornici Zeleno-levog fronta: Nestorovićevi da javno podrže zahtev za poništavanje izbora u Beogradu

N1 Info 17.02.2024
Odbornici i odbornice Zeleno-levog fronta u Skupštini grada Beograda pozvali su danas odbornike sa liste "Mi - glas iz naroda" da javno i nedvosmisleno podrže zahtev za poništavanje izbora u Beogradu zbog izborne krađe i prekrajanja izborne volje… »
Pismo Zeleno levog fronta listi ‘Mi – Glas iz naroda’: Kažite hoćete li sa SNS i SPS u Beogradu

Pismo Zeleno levog fronta listi ‘Mi – Glas iz naroda’: Kažite hoćete li sa SNS i SPS u Beogradu

Radio sto plus 17.02.2024
U otvorenom pismu ZLF poziva odbornike liste “Mi – Glas iz naroda” da podrže zahtev za poništavanje izbora u Beogradu zbog izborne krađe i prekrajanja izborne volje građana i time “kažu jasno ono što je ceo svet video”. Ukoliko su tačni… »
Dva dana uoči konstituisanja Skupštine Beograda: Da li će SNS imati većinu ili nas čekaju novi izbori? (VIDEO)

Dva dana uoči konstituisanja Skupštine Beograda: Da li će SNS imati većinu ili nas čekaju novi izbori? (VIDEO)

Insajder 17.02.2024
Dva dana uoči konstitutivne sednice Skupštine Beograda, nije poznato da li će Srpska napredna stranka i Socijalistička partija uspeti da obezbede većinu za vlast ili će se ponovo ići na izbore. Nije poznat ni način na koji će opozicija blokirati… »
„Opozicija će učiniti sve da ne dozvoli formiranje beogradske vlasti u ponedeljak“: Sagovornici Danasa o konstitutivnoj…

„Opozicija će učiniti sve da ne dozvoli formiranje beogradske vlasti u ponedeljak“: Sagovornici Danasa o konstitutivnoj…

Danas 17.02.2024
Hapšenje potpredsednika Narodnog pokreta Srbije i odbornika u Beogradu Miloša Pavlovića zbog učestvovanja na protestima opozicije 24. decembra ispred Skupštine grada, pokušaj je zastrašivanja kompletne opozicije pred konstitutivnu sednicu… »

Vesti dana »