Povezane vesti

Prosinečki flertuje sa zvezdom: „Svakom treneru je ogromna čast voditi crveno-bele“

Prosinečki flertuje sa zvezdom: „Svakom treneru je ogromna čast voditi crveno-bele“

Hot sport 17.02.2024
„Gledao sam sve utakmice crveno-belih u Ligi šampiona“ Robert Prosinečki (55), novi selektor Crne Gore, otkrio je šta misli o svom povratku na „Marakanu“. Proslavljeni fudbaler i trener zvanično je pre nekoliko dana promovisan u novog… »
Prosinečki ne planira da vrati Ivanića u reprezentaciju Crne Gore?

Prosinečki ne planira da vrati Ivanića u reprezentaciju Crne Gore?

Sportske.net 17.02.2024
Mnogo se prašine podilgo posle izjave novog selektora Crne Gore Roberta Prosinečkog u kojoj je pohvalno govorio o vezisti Crvene zvezde Mirku Ivaniću, a mnogi su to protumačili kao želju da se on vrati u nacionalni tim. Nakon toga oglasili su se i… »
Prosinečki: "Moguće je da se vratim u Zvezdu!"

Prosinečki: "Moguće je da se vratim u Zvezdu!"

Sportske.net 17.02.2024
Nekadašnji fudbaler, a kasnije i trener Crvene zvezde Robert Prosinečki jedan je od najvećih ljubimaca navijača crveno-belih. Hrvat je sa Zvedom podigao pehar namenjen osvajaču Kupa evropskih šampiona 1991. godine u Bariju, a kao trener doneo na… »
Prosinečki: Povratak u Zvezdu? Sve je moguće...

Prosinečki: Povratak u Zvezdu? Sve je moguće...

Sportski žurnal 17.02.2024
Robert Prosinečki, novi selektor Crne Gore, govorio je ekskluzivno za naš list. Pratite li igre i rezultate Crvene zvezde? - Gledao sam sve utakmice crveno-belih jesenas u Ligi šampiona. Ne stižem uvek da pogledam mečeve u Super ligi Srbije, ali… »
„Hvalio sam Ivanića, nisam najavio da ću da ga vratim”

„Hvalio sam Ivanića, nisam najavio da ću da ga vratim”

Sportski žurnal 17.02.2024
Robert Prosinečki, novi selektor Crne Gore, govorio je ekskluzivno za naš list. Uzburkali ste javnost pohvalama na račun Mirka Ivanića, što su mnogi shvatili kao želju da ga vratite u reprezentaciju Crne Gore? - Nisam i neću da ulazim u to šta je… »

Vesti dana »