Povezane vesti

Pevačica ga je optužila da ju je varao a: sada bivši muž Andreane Čekić zaprosio novu devojku: I ona se bavi muzikom i…

Pevačica ga je optužila da ju je varao a: sada bivši muž Andreane Čekić zaprosio novu devojku: I ona se bavi muzikom i…

Blic 17.02.2024
Ivan Miladinović, postao je poznat javnosti kada je stupio u brak sa pevačicom Andreanom Čekić. Ipak, ljubav nije opstala, a raskid je bio buran. Ivan, kao i Andreana nastavili su dalje, a Miladinović je sada zaprosio novu devojku Mariju… »
Pevačica Andreana Čekić se razvela, a onda napravila veliku grešku!

Pevačica Andreana Čekić se razvela, a onda napravila veliku grešku!

Svet plus 17.02.2024
Andreana Čekić se razvela od Ivana Miladinovića, a onda napravila veliku grešku! Ne mogu njega da krivim, jer svako radi najbolje kako zna, kaže pevačica. Pevačica Andreana Čekić bila je u braku sa Ivanom Miladinovićem ali je brzo došlo do… »
"Tvrdim da me je muž varao" Pevačica supruga nikad nije volela, a preživela pakao sa njim: Terao me da pijem dok pevam...

"Tvrdim da me je muž varao" Pevačica supruga nikad nije volela, a preživela pakao sa njim: Terao me da pijem dok pevam...

Kurir 17.02.2024
Pevačica Andreana Čekić iza sebe ima kratak brak sa Ivanom Miladinovićem, posle kog joj je ostao gorak ukus u ustima. - Želela sam ja da budem prva koja će reći da se razvodimo, kako se ne bi spekulisalo u medijima zbog čega smo se rastali. Za… »
"Ponižavao me i terao da pijem dok pevam" Srpska pevačica priznala da nije volela bivšeg muža - Tvrdim da me je varao!

"Ponižavao me i terao da pijem dok pevam" Srpska pevačica priznala da nije volela bivšeg muža - Tvrdim da me je varao!

Mondo 17.02.2024
Andreana Čekić iza sebe ima jedan neuspeli brak. Andreana Čekić iza sebe ima jedan neuspeli brak Pevačica Andreana Čekić je bila u braku sa Ivanom Miladinovićem, koji je bio klavijaturista u njenom bendu. Andreana i Ivan venčali su se 4. maja… »
"Konačno mogu da potvrdim da me je muž varao": Srpska pevačica shvatila da supruga nikad nije volela, a tvrdi da joj je…

"Konačno mogu da potvrdim da me je muž varao": Srpska pevačica shvatila da supruga nikad nije volela, a tvrdi da joj je…

Blic 17.02.2024
Pevačica Andreana Čekić iza sebe ima kratak brak sa Ivanom Miladinovićem, posle kog joj je ostao gorak ukus u ustima. - Želela sam ja da budem prva koja će reći da se razvodimo, kako se ne bi spekulisalo u medijima zbog čega smo se rastali. Za… »

Vesti dana »