Povezane vesti

Da li će Zavetnici ući u Vučićev Pokret za narod i državu: Milica Đurđević Stamenkovski najavila dalje korake

Da li će Zavetnici ući u Vučićev Pokret za narod i državu: Milica Đurđević Stamenkovski najavila dalje korake

Danas 17.02.2024
Predsednica Zavetnika Milica Đurđević Stamenkovski izjavila je danas da razgovora o ulasku te stranke u Vladu Srbije nije bilo, ali da se vode razgovori o oblicima moguće saradnje, uključujući i Pokret za narod i državu, čije je osnivanje najavio… »
Da li će Milica zavetnica u vladu i narodni pokret? "Nije bilo razgovara o ulasku u vladu, ali razgovaramo o saradnji"

Da li će Milica zavetnica u vladu i narodni pokret? "Nije bilo razgovara o ulasku u vladu, ali razgovaramo o saradnji"

Blic 17.02.2024
Predsednica Srpske stranke Zavetnici Milica Đurđević Stamenkovski rekla je danas da nije imala razgovore o ulasku u novu Vladu Srbije, ali da se razgovara o mogućoj saradnji. - Razgovora o ulasku u vladu, ja sam otvoreno to rekla i ponoviću, nije… »
Đurđević Stamenkovski: Razgovaramo o mogućem ulasku u Vučićev Pokret za narod i državu

Đurđević Stamenkovski: Razgovaramo o mogućem ulasku u Vučićev Pokret za narod i državu

N1 Info 17.02.2024
Predsednica Zavetnika Milica Đurđević Stamenkovski izjavila je danas da razgovora o ulasku te stranke u Vladu Srbije nije bilo, ali da se vode razgovori o oblicima moguće saradnje, uključujući i Pokret za narod i državu, čije je osnivanje najavio… »
Đurđević Stamenkovski: Biće razgovora o Pokretu za narod i državu

Đurđević Stamenkovski: Biće razgovora o Pokretu za narod i državu

Beta 17.02.2024
Predsednica Zavetnika Milica Đurđević Stamenkovski izjavila je danas da razgovora o ulasku te stranke u Vladu Srbije nije bilo, ali da se vode razgovori o oblicima moguće saradnje, uključujući i Pokret za narod i državu, čije je osnivanje najavio… »
Đurđević Stamenkovski: Razgovaramo o mogućem ulasku u Vučićev Pokret za narod i državu

Đurđević Stamenkovski: Razgovaramo o mogućem ulasku u Vučićev Pokret za narod i državu

Novi magazin 17.02.2024
Predsednica Zavetnika Milica Đurđević Stamenkovski izjavila je danas da razgovora o ulasku te stranke u Vladu Srbije nije bilo, ali da se vode razgovori o oblicima moguće saradnje, uključujući i Pokret za narod i državu, čije je osnivanje najavio… »
Da li je ovo Milica Zavetnica upravo najavila ulazak u novi Vučićev pokret

Da li je ovo Milica Zavetnica upravo najavila ulazak u novi Vučićev pokret

Nova 17.02.2024
Predsednica stranke "Zavetnici" Milica Đurđević Stamenkovski izjavila je da će razgovarati o mogućem ulasku u Pokret za narod i državu koji je najavio predsednik Srbije Aleksandar Vučić. „Srpska stranka Zavetnici vidi sebe u svim onim… »
Milica Đurđević Stamenkovski: Nije bilo razgovora o ulasku u vladu, ali jeste o mogućoj saradnji

Milica Đurđević Stamenkovski: Nije bilo razgovora o ulasku u vladu, ali jeste o mogućoj saradnji

Euronews 17.02.2024
Predsednica Srpske stranke Zavetnici Milica Đurđević Stamenkovski rekla je da nije imala razgovore o ulasku u novu Vladu Srbije, ali da se razgovara o mogućoj saradnji. "Razgovora o ulasku u vladu, ja sam otvoreno to rekla i ponoviću, nije bilo, ali… »

Vesti dana »