Povezane vesti

Zelenski zove Trampa na front: „Spreman sam da idem sa njim na prvu liniju“

Zelenski zove Trampa na front: „Spreman sam da idem sa njim na prvu liniju“

Nova 17.02.2024
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski želi da Donald Tramp dođe i svojim očima vidi rat protiv Rusije i poručuje da će, ako bi Tramp došao, zajedno s njim oiaš na prvu liniju fronta, piše danas Politiko. „Ako bi gospodin Tramp došao, spreman… »
Zelenski zove Trampa na front: Spreman sam da idem sa njim na prvu liniju

Zelenski zove Trampa na front: Spreman sam da idem sa njim na prvu liniju

Kurir 17.02.2024
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski želi da Donald Tramp dođe i svojim očima vidi rat protiv Rusije i poručuje da će, ako bi Tramp došao, zajedno s njim oiaš na prvu liniju fronta. „Ako bi gospodin Tramp došao, spreman sam čak i da idem sa… »
Zelenski pozvao Trampa da zajedno odu na prvu liniju fronta

Zelenski pozvao Trampa da zajedno odu na prvu liniju fronta

N1 Info 17.02.2024
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski želi da Donald Tramp dođe i svojim očima vidi rat protiv Rusije i poručuje da će, ako bi Tramp došao, zajedno s njim otišao na prvu liniju fronta, piše danas Politiko. „Ako bi gospodin Tramp došao… »
"Ako Tramp dođe, lično ću mu pokazati, spreman: Sam!" Zelenski prozvao sve kandidate: "na front! Da vidi pravi, a ne…

"Ako Tramp dođe, lično ću mu pokazati, spreman: Sam!" Zelenski prozvao sve kandidate: "na front! Da vidi pravi, a ne…

Blic 17.02.2024
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski rekao je danas da je “voljan da bivšeg američkog predsednika i kandidata za republikansku predsedničku nominaciju Donalda Trampa, povede na ukrajinsku liniju fronta da mu pokaže kako izgleda pravi rat, a ne… »
Zelenski spreman da ode sa Trampom na front da mu pokaže kako izgleda pravi rat

Zelenski spreman da ode sa Trampom na front da mu pokaže kako izgleda pravi rat

Politika 17.02.2024
MINHEN – Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski rekao je danas da je voljan da bivšeg američkog predsednika i kandidata za republikansku predsedničku nominaciju Donalda Trampa, povede na ukrajinsku liniju fronta da mu pokaže kako izgleda „pravi… »

Vesti dana »