Povezane vesti

Tragedija u Italiji: Petoro radnika nastradalo kada se betonska greda srušila na gradilištu

Tragedija u Italiji: Petoro radnika nastradalo kada se betonska greda srušila na gradilištu

Kurir 17.02.2024
Pet radnika je izgubilo život na gradilištu novog supermarketa lanca "Esselunga" u Firenci kada se betonska greda srušila, izjavio je danas guverner Toskane Euđenio Đani. „Malopre sam dobio vest da je poslednje telo pronađeno“, rekao je Đani za… »
Poginulo petoro radnika: Tragedija na gradilištu u Italiji: Telo jedne žrtve još uvek pod ruševinama

Poginulo petoro radnika: Tragedija na gradilištu u Italiji: Telo jedne žrtve još uvek pod ruševinama

Blic 17.02.2024
Petoro radnika je poginulo, a troje je teško povrijeđeno u nesreći na gradilištu u Firenci. Do nesreće je došlo juče prilikom pada betonske ploče na gradilištu supermarketa za lanac "Eselunga". Italijanski mediji javili su da su žrtve jedan… »
Pet radnika poginulo u nesreći na gradilištu u Firenci

Pet radnika poginulo u nesreći na gradilištu u Firenci

Blic 17.02.2024
Pet radnika je izgubilo život na gradilištu novog supermarketa lanca "Ešelunga" u Firenci kada se betonska greda srušila, izjavio je danas guverner Toskane Euđenio Đani. "Malopre sam dobio vest da je poslednje telo pronađeno", rekao je Đani za… »
Tragična nesreća u Firenci: Poginulo pet radnika na gradilištu kada se srušila greda

Tragična nesreća u Firenci: Poginulo pet radnika na gradilištu kada se srušila greda

Euronews 17.02.2024
Pet radnika je izgubilo život na gradilištu novog supermarketa lanca "Esselunga" u Firenci kada se betonska greda srušila, izjavio je danas guverner Toskane Euđenio Đani. "Malopre sam dobio vest da je poslednje telo pronađeno", rekao je Đani za… »
Potvrđeno Pet radnika poginulo u nesreći na gradilištu u Firenci

Potvrđeno Pet radnika poginulo u nesreći na gradilištu u Firenci

Dnevnik 17.02.2024
RIM: Pet radnika je izgubilo život na gradilištu novog supermarketa lanca "Esselunga" u Firenci kada se betonska greda srušila, izjavio je danas guverner Toskane Euđenio Đani. "Malopre sam dobio vest da je poslednje telo pronađeno", rekao je Đani… »
Katastrofa na gradilištu u Italiji! Poginulo pet radnika, srušila se betonska greda pri izgradnji supermarketa!

Katastrofa na gradilištu u Italiji! Poginulo pet radnika, srušila se betonska greda pri izgradnji supermarketa!

Mondo 17.02.2024
U trenutku nesreće na gradilištu u ulici Via Mariti, u severozapadnom delu toskanske prestonice, bilo je prisutno oko 50 radnika. U trenutku nesreće na gradilištu u ulici Via Mariti, u severozapadnom delu toskanske prestonice, bilo je prisutno oko 50… »

Vesti dana »