Povezane vesti

Zvala je moju suprugu Bilju: Aco Pejović ispričao šta mu je priredila žena zvezde Real Madrida

Zvala je moju suprugu Bilju: Aco Pejović ispričao šta mu je priredila žena zvezde Real Madrida

Story 17.02.2024
Koncert Aca Pejovića u Zagrebu okupio je brojne fanove poznatog pevača, a atmosfera je bila očekivano dobra. Mnogi su uživali u pesmama, a veliki obožavalac Aca Pejovića je i hrvatski fudbaler Luka Modrić, ali i njegova supruga Vanja. - Luka je… »
Fudbaler Real Madrida obožava pejovića: Aco otkrio detalje njihovog odnosa: "Kada smo se upoznali, rekao mi je..."

Fudbaler Real Madrida obožava pejovića: Aco otkrio detalje njihovog odnosa: "Kada smo se upoznali, rekao mi je..."

Blic 17.02.2024
Pevač Aco Pejović pre nekoliko dana imao je koncert u areni u Zagrebu, a tom prilikom otkrio je da je poznati hrvatski fudbaler Luka Modrić veliki fan njegovih pesama. Osim što voli njegove numere, Modrić je i pevačev vrlo blizak prijatelj, a… »
Zvezda Real Madrida obožava acu pejovića: Pevač otkrio detalje duženja s hrvatskim fudbalerom, čak se i takmiče

Zvezda Real Madrida obožava acu pejovića: Pevač otkrio detalje duženja s hrvatskim fudbalerom, čak se i takmiče

Kurir 17.02.2024
Pevač Aco Pejović pre nekoliko dana održao je koncert u zagrebačkoj Areni, a za medije je otkrio detalje druženja sa najupešnijim hrvatskim fudbaleom, Lukom Modrićem. Pejović je omiljen pevač među hrvatskim fudbalerima, a posebno ga obožava… »

Vesti dana »