Povezane vesti

Nikad neću zaboraviti noć u Prištini, umesto wc šolje rupa na podu! Goca Tržan otvorila dušu: Teško sam podnela razvod

Nikad neću zaboraviti noć u Prištini, umesto wc šolje rupa na podu! Goca Tržan otvorila dušu: Teško sam podnela razvod

Mondo 17.02.2024
Goca Tržan govorila je o malo poznatim detaljima iz života i prisetila se teškog perioda nakon razvoda. Goca Tržan govorila je o malo poznatim detaljima iz života i prisetila se teškog perioda nakon razvoda. Goca Tržan već dugi niz godina je na… »
(Video) "teško sam podnela razvod": Goca Tržan gošća emisije "Balkanskom ulicom", nedelja 16.30 h

(Video) "teško sam podnela razvod": Goca Tržan gošća emisije "Balkanskom ulicom", nedelja 16.30 h

Blic 17.02.2024
Pevačica Goca Tržan kaže u emisiji "Balkanskom ulicom" koja se emituje samo na Blic televiziji, nedeljom u 16.30 sati na MTS kanalu 117, da je kod kuće zovu "samo Goga i nikako drugačije". Goca Tržan je već dugi niz godina na javnoj sceni i uvek… »
"Teško sam podnela razvod" Goca Tržan otvorila dušu, otkrila da joj je baka bila seoska isceliteljka a ovo joj je skroz…

"Teško sam podnela razvod" Goca Tržan otvorila dušu, otkrila da joj je baka bila seoska isceliteljka a ovo joj je skroz…

Kurir 17.02.2024
Goca Tržan je već dugi niz godina na javnoj sceni i uvek iskreno i otvoreno priča o svemu, bilo da su u pitanju šaljive ili ozbiljne teme, bilo da je u pitanju razvod ili odnos sa sadašnjim suprugom ili čak priča o ćerki. Tako je i ovog puta, Goca… »

Vesti dana »