Povezane vesti

Pistorijus: Nemačka će možda morati da potroši više od dva odsto BDP na odbranu

Pistorijus: Nemačka će možda morati da potroši više od dva odsto BDP na odbranu

Politika 17.02.2024
Nemačka će možda morati da potroši više od dva odsto svog bruto domaćeg proizvoda (BDP) na odbranu da bi odvratila Rusiju u narednim godinama, izjavio je danas nemački ministar odbrane Boris Pistorijus. "Ponosan sam što mogu da kažem da ćemo… »
"Moramo da odvratimo Rusiju!" Ministar odbrane: Nemačka će možda morati da potroši više od dva odsto BDP na odbranu

"Moramo da odvratimo Rusiju!" Ministar odbrane: Nemačka će možda morati da potroši više od dva odsto BDP na odbranu

Kurir 17.02.2024
Nemačka ce možda morati da potroši više od dva odsto svog bruto domaćeg proizvoda (BDP) na odbranu da bi odvratila Rusiju u narednim godinama, izjavio je danas nemački ministar odbrane Boris Pistorijus. "Ponosan sam što mogu da kažem da ćemo ove… »
Ozbiljno upozorenje Nemačke! Sukob Evrope i Rusije mogao bi da traje decenijama - Postojaće linija podele

Ozbiljno upozorenje Nemačke! Sukob Evrope i Rusije mogao bi da traje decenijama - Postojaće linija podele

Mondo 17.02.2024
Sukob Rusije, Evrope i NATO pakta će trajati decenijama. Sukob Rusije, Evrope i NATO pakta će trajati decenijama. Nemački ministar odbrane Boris Pistorijus upozorio je danas, u govoru na Minhenskoj bezbednosnoj konferenciji, evropske zemlje i NATO… »
Pistorius: Sukob Europe i Rusije mogao bi trajati desetljećima

Pistorius: Sukob Europe i Rusije mogao bi trajati desetljećima

SEEbiz 17.02.2024
MUNCHEN - Njemački ministar obrane Boris Pistorius upozorio je danas europske zemlje i NATO savez da se moraju pripremiti za desetljećima dug sukob s Rusijom, u govoru na münchenskoj sigurnosnoj konferenciji. Napori da se Rusija uključi u širu… »
Pistorijus: Nemačka će možda morati da potroši više od dva odsto BDP na odbranu

Pistorijus: Nemačka će možda morati da potroši više od dva odsto BDP na odbranu

RTV 17.02.2024
MINHEN - Nemačka ce možda morati da potroši više od dva odsto svog bruto domaceg proizvoda (BDP) na odbranu da bi odvratila Rusiju u narednim godinama, izjavio je danas nemački ministar odbrane Boris Pistorijus. "Ponosan sam što mogu da kažem da… »
"Moramo da odvratimo Rusiju": Ministar odbrane: Nemačka će možda morati da potroši više od dva odsto BDP na odbranu

"Moramo da odvratimo Rusiju": Ministar odbrane: Nemačka će možda morati da potroši više od dva odsto BDP na odbranu

Blic 17.02.2024
Nemačka ce možda morati da potroši više od dva odsto svog bruto domaćeg proizvoda (BDP) na odbranu da bi odvratila Rusiju u narednim godinama, izjavio je danas nemački ministar odbrane Boris Pistorijus. "Ponosan sam što mogu da kažem da ćemo ove… »
Pistorijus: Nemačka će možda morati da potroši više od dva odsto BDP-a na odbranu

Pistorijus: Nemačka će možda morati da potroši više od dva odsto BDP-a na odbranu

Euronews 17.02.2024
Nemačka će možda morati da potroši više od dva odsto svog bruto domaćeg proizvoda (BDP) na odbranu da bi odvratila Rusiju u narednim godinama, izjavio je danas nemački ministar odbrane Boris Pistorijus. "Ponosan sam što mogu da kažem da ćemo… »

Vesti dana »