Povezane vesti

Šok u Buenos Ajresu – ispao Alkaraz!

Šok u Buenos Ajresu – ispao Alkaraz!

Sport klub 17.02.2024
Karlos Alkaraz izgubio je od Nikolasa Đarija sa 7:6 (7-2), 6:3 u polufinalu turnira iz serije 250 u Buenos Ajresu. Tako Španac neće odbraniti titulu u Argentini, a trofej nije uzeo još od prošlogodišnjeg Vimbldona. „Treća-sreća“, rekao je… »
Švjontek: Bila sam u panici, pomogao mi je prekid

Švjontek: Bila sam u panici, pomogao mi je prekid

Sport klub 17.02.2024
Iga Švjontek je postala prva teniserka sa tri titule u Dohi, prva sa tri vezane na istom turniru još od Serene Vilijems pre jedne decenije u Majamiju. Međutim, da nije bilo jednog malera Jelene Ribakine, ko zna kako bi se ovaj meč završio… »
Iga Švjontek je „kraljica“ Dohe treći put zaredom

Iga Švjontek je „kraljica“ Dohe treći put zaredom

Sport klub 17.02.2024
Poljska teniserka Iga Švjontek, najbolja igračica WTA liste, treći put u karijeri osvojila je turnir u Dohi. Devojka iz Varšave u subotu je u dva seta bila bolja od predstavnice Kazahstana - Jelene Ribakine. Direktan prenos finala koje je odigrano u… »
Švjontek treći put zarednom osvojila trofej u Dohi

Švjontek treći put zarednom osvojila trofej u Dohi

Sportski žurnal 17.02.2024
Švjontek je prva teniserka koja je osvojila tri uzastopne titule na jednom turniru još od Serene Vilijams i njenog het-trika u Majamiju. Prva teniserka sveta, Poljakinja Iga Švjontek osvojila je treći put zaredom titulu na turniru u Dohi pošto je u… »
Ribakina povredila samu sebe reketom i sve krenulo nizbrdo

Ribakina povredila samu sebe reketom i sve krenulo nizbrdo

Sport klub 17.02.2024
Elena Ribakina je odlično započela duel sa Igom Švjontek u finalu turnira u Dohi, ali je jedan momenat promenio sve. Prvi vođstvu 4:1 u prvom setu, povredila je samu sebe pri servisu. Ona je reketom udarila sebe po nozi i raskrvarila. Ubrzo je… »

Vesti dana »