Povezane vesti

„Ovo je moj poslednji koncert u Areni“: Dragana Mirković otkrila da će njen večerašnji nastup u Beogradu ući u…

„Ovo je moj poslednji koncert u Areni“: Dragana Mirković otkrila da će njen večerašnji nastup u Beogradu ući u…

Nova 17.02.2024
Dragana Mirković večeras održava svoj drugi koncert u Štark Areni, u okviru turneje povodom obeležavanja 40 godina karijere. Ona se, na samom početku koncerta, publici obratila emotivnim rečima. „Mili moji, hvala vam za svu podršku i snagu koju… »
Najemotivnija scena na koncertu: Dragana Mirković ganuta svojom decom, pojavili se iza nje i krenuli da sviraju (foto)

Najemotivnija scena na koncertu: Dragana Mirković ganuta svojom decom, pojavili se iza nje i krenuli da sviraju (foto)

Kurir 17.02.2024
U toku je drugi koncert folk dive Dragane Mirković u beogradskoj areni gde sa svojom publikom slavi jubilej dug četiri decenije. Kao i na prvom koncertu, pevačica Dragana Mirković je emotivno govorila o deci koja se ne pojavljuju u javnosti i… »
Ovo je moja poslednja arena: Dragana Mirković sa suzama otvorila drugi koncert u Beogradu (foto/video)

Ovo je moja poslednja arena: Dragana Mirković sa suzama otvorila drugi koncert u Beogradu (foto/video)

Večernje novosti 17.02.2024
FOLK ZVEZDA Dragana Mirković nakon prvog spektakularnog koncerta u Areni večeras nastavlja sa svojom publikom u prestonici da slavi jubilej od četiri decenije postojanja na muzičkoj sceni. Foto: Novosti Vidno emotivna, sa setom muzička zvezda na… »
Mili moji, ovo je moj poslednji koncert! Dragana Mirković pred punom Arenom saopštila tužnu vest

Mili moji, ovo je moj poslednji koncert! Dragana Mirković pred punom Arenom saopštila tužnu vest

Mondo 17.02.2024
Dragana Mirković drugi koncert u Areni započela je emotivnim rečima. Dragana Mirković drugi koncert u Areni započela je emotivnim rečima. Nakon što je prve večeri napravila atmosferu za pamćenje, muzička zvezda Dragana Mirković i druge večeri… »

Vesti dana »