Povezane vesti

Derbi za infarkt, zvezda se vratila iz mrtvih! 60 sekundi zbog kojih u Partizanu neće spavati! (foto)

Derbi za infarkt, zvezda se vratila iz mrtvih! 60 sekundi zbog kojih u Partizanu neće spavati! (foto)

Mondo 18.02.2024
Kakav večiti derbi, ovakva rukometna drama u Srbiji dugo nije viđena! Kakav večiti derbi, ovakva rukometna drama u Srbiji dugo nije viđena! Au, kakva završnica večitog derbija u rukometu! Imao je Partizan dva gola prednosti minut pre kraja, 18… »
Brajton iskoristio sve Šefildove slabosti i zacementirao ga za dno

Brajton iskoristio sve Šefildove slabosti i zacementirao ga za dno

Sportske.net 18.02.2024
Fudbaleri Brajtona pobedili su Šefild u gostima rezultatom 5:0 u okviru 25. kola Premijer lige. Šefild je pokazao početnu inicijativu, kreirao svoju šansu već na startu, ali nije bio dovoljno precizan. Ipak, desio se "hladan tuš" u 13. minutu kada… »
Nove informacije o Saldanjinoj povredi, ima dobrih vesti

Nove informacije o Saldanjinoj povredi, ima dobrih vesti

Sportske.net 18.02.2024
Fudbaleri Partizana juče su na svom terenu savladali ekipu IMT-a sa 5:2 i tako zadržali prvo mesto na tabeli sa bodom prednosti u odnosu na Crvenu zvezdu. Međutim, ono što je zabrinulo i trenera Duljaja i navijače crno-belih bila je povreda najboljeg… »
Jung-Džun Goh oduševljen Partizanom, Beogradom, navijačima, stadionom...

Jung-Džun Goh oduševljen Partizanom, Beogradom, navijačima, stadionom...

Sportske.net 18.02.2024
Korejski reprezentativac Jung-Džun Goh je juče upisao debitantski nastup u takmičarskim utakmicama u dresu Partizana, a svoj debi je začinio i golom za konačnih 5:2 u korist crno-belih protiv IMT-a na stadionu u Humskoj. Posle meča je u razgovoru za… »
Goh: ‘Presrećan što sam baš na debiju postigao prvi gol!’

Goh: ‘Presrećan što sam baš na debiju postigao prvi gol!’

Hot sport 18.02.2024
‘Srce mi je bilo puno kada sam video korejsku zastavu tokom utakmice.’ Fudbaleri Partizana juče su ostvarili pobedu nad IMT-om rezultatom 5:2 u okviru 21. kola Mozzart Bet Superlige Srbije. Jedna od strelaca za ‘crno-bele’ bio je i novajlija… »
Partizanov korejac u čudu zbog Beograda! Dao gol, pa poručio: Osećam se kao kod kuće!

Partizanov korejac u čudu zbog Beograda! Dao gol, pa poručio: Osećam se kao kod kuće!

Mondo 18.02.2024
Jung-džun Goh prezadovoljan dosadašnjim utiscima iz Beograda i Partizana. Jung-džun Goh prezadovoljan dosadašnjim utiscima iz Beograda i Partizana. Partizan je ubedljivo pobedio IMT (5:2) i tako ostao prvi na tabeli Superlige i posle 21. kola, a… »
Partizanovi debitanti na visini klupske liderske pozicije na tabeli: Goh kao kod kuće

Partizanovi debitanti na visini klupske liderske pozicije na tabeli: Goh kao kod kuće

Dnevnik 18.02.2024
Ubedljivom pobedom protiv IMT-a (5:2) Partizan je i u 21. kolu odbranio poziciju u vrhu piramide srpskog fudbala. Kuriozitet kvalitetne utakmice vredan poštovanja bio je u osnovi trougla debitanata Kovačević – Kastiljo – Goh. Sva trojica debije su… »
Novajlije pogon „Parnog valjka“

Novajlije pogon „Parnog valjka“

Sport klub 18.02.2024
Prolećna premijera Partizana na svom stadionu je prošla zadovoljavajuće. "Parni valjak" je slavio na kraju sa ubedljivih 5:2, napadački su bili vrlo inspirisani, uprkos ranom izlasku iz igre Mateusa Saldanje zbog povrede. Počeli su crno-beli… »
Dobar znak - Goh: Srećan sam što sam na debiju postigao gol za Partizan

Dobar znak - Goh: Srećan sam što sam na debiju postigao gol za Partizan

Sportski žurnal 18.02.2024
Srce mi je bilo puno kada sam video korejsku zastavu tokom utakmice. Igrač Partizana Jung-Džun Goh debitovao je golom. Partizan je juče na svom terenu pobedio IMT 5:2 u 21. kolu Super lige. Jedan od golova za crno-bele postigao je fudbaler iz Južne… »
Partizanov Korejac se adaptirao: Gol na debiju dobar znak

Partizanov Korejac se adaptirao: Gol na debiju dobar znak

Sport klub 18.02.2024
Partizan se vratio na svoj stadion posle zimske pauze ubedljivim trijumfom protiv IMT-a (5:2), a pobedi su "kumovala" i tri nova pojačanja crno-belih koji su bili strelci. Jedan od njih, Korejac Goh, bio je prezadovoljan igrom i rezultatom utakmice… »
''Presrećan sam zbog gola!'' Korejac nakon debija u dresu Partizana

''Presrećan sam zbog gola!'' Korejac nakon debija u dresu Partizana

Večernje novosti 18.02.2024
Fudbaler Partizana Jung-Džun Goh izjavio je da je srećan što je na debiju za klub iz Humske postigao gol, a crno beli su slavili protiv IMT-a rezultatom 5:2. FOTO: M. Blažić Jedan od golova za "crno-bele" postigao je fudbaler iz Južne Koreje. -… »
Partizan pobedio IMT, crno-beli se vratili na vrh tabele

Partizan pobedio IMT, crno-beli se vratili na vrh tabele

Danas 18.02.2024
Fudbaleri Partizana pobedili su na svom stadionu IMT rezultatom 5:2 (2:0) u 21. kolu Superlige Srbije i tano se vratili na prvo mesto na tabeli, nakon što je danas Crven zvezda bila bolja u gostima od Novog Pazara (3:0). Crno-beli su imali prednost od… »
Trener Partizana Igor Duljaj posle meča sa IMT otkrio zašto je zamenio Mateuša Saldanju

Trener Partizana Igor Duljaj posle meča sa IMT otkrio zašto je zamenio Mateuša Saldanju

Danas 17.02.2024
Trener Partizana Igor Duljaj rekao je posle utakmice 21. kola Superlige Srbije, u kojoj je njegov tim pobedio IMT na svom terenu (5:2), da je zadovoljan igrom fudbalera koji su u zimskom prelaznom roku stigli u klub iz Humske. Pogotke u duelu sa ekipom iz… »

Vesti dana »