Povezane vesti

"To liči na nebojšu" Očajna majka mladića koji je pao sa mosta u Novom Sadu: Imam osećaj da ću umreti! Policija otkrila…

"To liči na nebojšu" Očajna majka mladića koji je pao sa mosta u Novom Sadu: Imam osećaj da ću umreti! Policija otkrila…

Kurir 18.02.2024
"Uvek je voleo da se šali, da se tako zeza... Govorila sam mu da ću ga istući tako velikog jer sam se uvek plašila da mu se nešto može dogoditi" - sa brigom u glasu priča majka Nebojše Stevanovića, mladića koji je u noći između četvrtka i… »
"Njegov drug otkrio mi je detalje kobne noći" Potraga za mladićem koji je pao sa mosta u Novom Sadu još traje! Oglasila se…

"Njegov drug otkrio mi je detalje kobne noći" Potraga za mladićem koji je pao sa mosta u Novom Sadu još traje! Oglasila se…

Kurir 18.02.2024
Potraga za Nеbojšom Stevanovićem (33), koji jе pao u Dunav sa Varadinskog mosta u Novom Sadu, u noći izmеđu čеtvrtka i pеtka i daljе trajе. Njеgova majka, Nada D, kažе da još nеma informacijе iz policijе o sudbini svog sina. - Nеma… »
Nebojša je pao s mosta, nema ga 3 dana, majka se nada da će se vratiti: Dobar je plivač, odrastao je uz Dunav!

Nebojša je pao s mosta, nema ga 3 dana, majka se nada da će se vratiti: Dobar je plivač, odrastao je uz Dunav!

Telegraf 18.02.2024
Nebojša je visok 178 centimetara, ima zelene oči i ožiljak na slepočočnici, kratku smeđu kosu, mišićave je građe i nema tetovaže. Potraga za Nebojšom S. (33), koji je pao u Dunav sa Varadinskog mosta u noći između četvrtka i petka i dalje… »
"Uvek je bio dobar plivač": Potraga za Nebojšom koji je pao sa mosta u Novom Sadu još traje: Očajna majka tvrdi da je…

"Uvek je bio dobar plivač": Potraga za Nebojšom koji je pao sa mosta u Novom Sadu još traje: Očajna majka tvrdi da je…

Blic 18.02.2024
Potraga za Nebojšom Stevanović (33), koji je pao u Dunav sa Varadinskog mosta u noći između četvrtka i petka i dalje traje, a kako priča njegova majka Nada, još uvek nema informacija o sudbini svog sina. - Nema očevidaca događaja, osim njegovog… »
"Uvek je bio dobar plivač": Potraga za Nebojšom koji je pao sa mosta u Novom Sadu još traje: Očajna majka tvrdi da je…

"Uvek je bio dobar plivač": Potraga za Nebojšom koji je pao sa mosta u Novom Sadu još traje: Očajna majka tvrdi da je…

Blic 18.02.2024
Potraga za Nebojšom Stevanović (33), koji je pao u Dunav sa Varadinskog mosta u noći između četvrtka i petka i dalje traje, a kako priča njegova majka Nada, još uvek nema informacija o sudbini svog sina. - Nema očevidaca događaja, osim njegovog… »
Potraga za mladićem koji je pao sa Varadinskog mosta i dalje traje Očajna majka kaže da je Nebojša dobar plivač i da…

Potraga za mladićem koji je pao sa Varadinskog mosta i dalje traje Očajna majka kaže da je Nebojša dobar plivač i da…

Dnevnik 18.02.2024
Potraga za Nebojšom S. (33), koji je pao u Dunav sa Varadinskog mosta u noći između četvrtka i petka i dalje traje. Njegova majka, Nada D, kaže za „Dnevnik” da još nema informacije iz policije o sudbini svog sina. - Nema očevidaca događaja… »
"Imam osećaj da ću umreti od bola": Potraga za mladićem koji je pao sa mosta u Novom Sadu, njegova majka neutešna: "Voleo…

"Imam osećaj da ću umreti od bola": Potraga za mladićem koji je pao sa mosta u Novom Sadu, njegova majka neutešna: "Voleo…

Blic 18.02.2024
"Uvek je voleo da se šali, da se tako zeza... Govorila sam mu da ću ga istući tako velikog jer sam se uvek plašila da mu se nešto može dogoditi" - sa brigom u glasu priča za "Blic" majka Nebojše Stevanovića, mladića koji je u noći između… »
"Imam osećaj da ću umreti od bola": Potraga za mladićem koji je pao sa mosta u Novom Sadu, njegova majka neutešna: "Voleo…

"Imam osećaj da ću umreti od bola": Potraga za mladićem koji je pao sa mosta u Novom Sadu, njegova majka neutešna: "Voleo…

Blic 18.02.2024
"Uvek je voleo da se šali, da se tako zeza... Govorila sam mu da ću ga istući tako velikog jer sam se uvek plašila da mu se nešto može dogoditi" - sa brigom u glasu priča za "Blic" majka Nebojše Stevanovića, mladića koji je u noći između… »
Ovo je Nebojša koji je pao sa mosta Duga u Dunav! Oglasila se majka nestalog mladića: "Očajna sam kao i njegova braća"

Ovo je Nebojša koji je pao sa mosta Duga u Dunav! Oglasila se majka nestalog mladića: "Očajna sam kao i njegova braća"

Mondo 18.02.2024
U trenutku nesreće Nebojša je šetao sa prijateljem V. R. (26), nakon što su se vraćali iz izlaska u centru grada. U trenutku nesreće Nebojša je šetao sa prijateljem V. R. (26), nakon što su se vraćali iz izlaska u centru grada. Nebojša… »

Vesti dana »