Povezane vesti

Porodica ostala nema pred odlukom Dragane Mirković: Sada je svemu došao kraj

Porodica ostala nema pred odlukom Dragane Mirković: Sada je svemu došao kraj

Svet & Skandal 18.02.2024
Emotivan govor Dragane Mirković obeležio drugi koncert u Areni Dragana Mirković sinoć je održala drugi koncert u beogradskoj Areni i sa svojom publikom proslavila jubilej od četiri decenije postojanja na muzičkoj sceni. Antonio Ahel/ATAImages Pred… »
"Ovo je samo moja pesma" Mira Škorić zapevala kod Dragane stari duet sa Cecom, sve digla na noge jednom rečenicom

"Ovo je samo moja pesma" Mira Škorić zapevala kod Dragane stari duet sa Cecom, sve digla na noge jednom rečenicom

Kurir 18.02.2024
Balkanska diva Dragana Mirković napravila je i drugi dan za redom spektakularan koncert u Beogradu u Štark Areni, gde je oborila lični rekort i pevala više od četiri i po sata. Na drugom koncertu specijalna gošća bila je Mira Škorić, koja je… »
"Ovo je samo moja pesma!" Mira Škorić zapevala na Draganinom koncertu, pa zagrmela zbog koleginica! (video)

"Ovo je samo moja pesma!" Mira Škorić zapevala na Draganinom koncertu, pa zagrmela zbog koleginica! (video)

Mondo 18.02.2024
Nakon što je Ceca oživela duet "Ne računaj na mene" sa Majom Berović, koji je u originalu snimila sa bivšom prijateljicom, Mirom Škorić, strasti se ne smiruju. Nakon što je Ceca oživela duet "Ne računaj na mene" sa Majom Berović, koji je u… »

Vesti dana »