Povezane vesti

Šapić o vlasti u Beogradu: Daćemo listi "Mi iz naroda" da još malo razmisle, da imaju zajednički stav ili idemo na nove…

Šapić o vlasti u Beogradu: Daćemo listi "Mi iz naroda" da još malo razmisle, da imaju zajednički stav ili idemo na nove…

Kurir 18.02.2024
Predsednik Privremenog organa Grada Beograda Aleksandar Šapić gostovao je večeras na RTS. - Ja bih se nadovezao, mi smo odlučili da podignemo tu lestvicu što se tiče legitimiteta, iako je ona, uslovno kažem, i legitimna u odnosu na način na koji… »
Šapić tvrdi da SNS ima većinu: Čekamo da "Mi - glas iz naroda" zauzme zajednički stav o vlasti u Beogradu

Šapić tvrdi da SNS ima većinu: Čekamo da "Mi - glas iz naroda" zauzme zajednički stav o vlasti u Beogradu

Telegraf 18.02.2024
Šapić je rekao da Srpska napredna stranka sa kolaicionim partnerima već sada ima 56 ili više poslanika. Predsednik Privremenog organa Beograda Aleksandar Šapić izjavio je večeras da će Srpka napredna stranka sačekati da vidi da li lista "Mi -… »
Gosti Utiska nedelje: Izjava Vučića o većini konfuzna, iz reakcija SNS vidi se da su nervozni

Gosti Utiska nedelje: Izjava Vučića o većini konfuzna, iz reakcija SNS vidi se da su nervozni

N1 Info 18.02.2024
Na konstitutivnoj sednici Skupštine grada Beograda bićemo prisutni, ali nećemo učestvovati u radu i učinićemo sve u okviru zakonskih mogućnosti da onemogućimo konstituisanje parlamenta, poručili su predstavnici "Srbije protiv nasilja" Dobrica… »
Gosti „Utiska nedelje“: „Izjava Vučića o većini je konfuzna, ne sme da formira vlast u gradu, a navijač u njemu mu ne…

Gosti „Utiska nedelje“: „Izjava Vučića o većini je konfuzna, ne sme da formira vlast u gradu, a navijač u njemu mu ne…

Nova 18.02.2024
Na sutrašnjoj konstitutivnoj sednici Skupštine grada Beograda bićemo prisutni, ali nećemo učestvovati u radu i učinićemo sve u okviru zakonskih mogućnosti da onemogućimo konstituisanje parlamenta, poručili su predstavnici "Srbije protiv nasilja"… »
Antonijević: "Mi - glas iz naroda" neće u koaliciju ni sa jednom političkom opcijom u Beogradu

Antonijević: "Mi - glas iz naroda" neće u koaliciju ni sa jednom političkom opcijom u Beogradu

Insajder 18.02.2024
Izabrani odbornik pokreta "Mi - glas iz naroda" za Skupštinu Beograda Borislav Antonijević izjavio je u nedelju da odbornici te liste neće formirati koalicije u gradskoj skupštini ni sa jednom političkom opcijom. 'Kao što smo obećali u predizbornoj… »
Nisam čuo da je nestorović rekao i reč! Aleksandar Šapić: Posle izbora nam je dao etiketu

Nisam čuo da je nestorović rekao i reč! Aleksandar Šapić: Posle izbora nam je dao etiketu

Mondo 18.02.2024
Predsednik Privremenog organa grada Beograda Aleksandar Šapić navodi da Srbiju očekuju veliki izazovi, ne samo „Ekspo 2027” koji je najveća stvar u poslednjih nekoliko desetina godina, već mnogi drugi. Predsednik Privremenog organa grada Beograda… »
Antonijević: „Mi – glas iz naroda“ neće u koaliciju ni sa jednom opcijom u Beogradu

Antonijević: „Mi – glas iz naroda“ neće u koaliciju ni sa jednom opcijom u Beogradu

N1 Info 18.02.2024
Izabrani odbornik pokreta "Mi - glas iz naroda" za Skupštinu Beograda Borislav Antonijević izjavio je da odbornici te liste neće formirati koalicije u gradskoj skupštini ni sa jednom političkom opcijom. „Kao što smo obećali u predizbornoj… »
Šapić: Čekamo da "Mi - glas iz naroda" zauzme zajednički stav o vlasti u Beogradu

Šapić: Čekamo da "Mi - glas iz naroda" zauzme zajednički stav o vlasti u Beogradu

Euronews 18.02.2024
Predsednik Privremenog organa Beograda Aleksandar Šapić izjavio je večeras da će Srpka napredna stranka sačekati da vidi da li lista "Mi - glas iz naroda" može da zauzme zajednički stav po pitanju ulaska u beogradsku vlast, a ako ne može, kako je… »
Šapić: Čekaju nas veliki izazovi, Beogradu je neophodna stabilna vlast

Šapić: Čekaju nas veliki izazovi, Beogradu je neophodna stabilna vlast

Telegraf 18.02.2024
On je naglasio da postoji opcija novih izbora ukoliko ne dođe do formiranja vlasti. Očekuju nas veliki izazovi, ne samo „Ekspo 2027” koji je najveća stvar u poslednjih nekoliko desetina godina, već mnogi drugi. Zato je važno da imamo stabilnu… »
Šapić tvrdi da imaju i više od 56 odbornika, ali da sve zavisi od liste „Mi – glas iz naroda“: Sutra ćemo započeti…

Šapić tvrdi da imaju i više od 56 odbornika, ali da sve zavisi od liste „Mi – glas iz naroda“: Sutra ćemo započeti…

Nova 18.02.2024
Predsednik Privremenog organa Beograda Aleksandar Šapić i kandidat Srpske napredne stranke za gradonačelnika kazao je večeras da ta partija "ima većinu u Skupštini grada, čak i više od 56 odbornika", ali da će dati vreme listi "Mi - glas iz… »
„Imamo većinu u Beogradu“: Ovo su dva faktora od kojih zavisi da li će vlast u glavnom gradu biti formirana

„Imamo većinu u Beogradu“: Ovo su dva faktora od kojih zavisi da li će vlast u glavnom gradu biti formirana

Nova 18.02.2024
Samo dan pre konstitutivne sednice Skupštine grada Beograda nije poznato da li će Beograđani ponovo na izbore ili će Srpska napredna stranka formirati većinu. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić, izjavio je danas da je SNS obezbedila većinu, ali da… »
„Imamo većinu u Beogradu“: Ovo su dva faktora od kojih zavisi da li će vlast u glavnom gradu biti formirana

„Imamo većinu u Beogradu“: Ovo su dva faktora od kojih zavisi da li će vlast u glavnom gradu biti formirana

Nova 18.02.2024
Samo dan pre konstitutivne sednice Skupštine grada Beograda nije poznato da li će Beograđani ponovo na izbore ili će Srpska napredna stranka formirati većinu. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić, izjavio je danas da je SNS obezbedila većinu, ali da… »
Milivojević: Ni uz izbornu krađu, SNS nije uspeo da obezbedi većinu u Beogradu

Milivojević: Ni uz izbornu krađu, SNS nije uspeo da obezbedi većinu u Beogradu

Nova 18.02.2024
Funkcioner Demokratske stranke (DS) Srđan Milivojević odbacio je današnju izjavu predsednika Srbije Aleksandra Vučića da sadašnja vlast u Beogradu ima većinu i za konstituisanje nove Skupštine grada. Vučić je ranije danas rekao da postoji… »
Zašto Vučić priča o terminu novih izbora, a tvrdi da SNS ima većinu u Beogradu

Zašto Vučić priča o terminu novih izbora, a tvrdi da SNS ima većinu u Beogradu

N1 Info 18.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je uoči sutrašnje sednice Skupštine grada Beograda da postoji „više nego legalna, čak i delimično legitimna“ većina za konstituisanje gradskog parlamenta, čime je ostavio otvorenu mogućnost da… »
Vučić nema većinu u Beogradu, kažu opozicioni lideri

Vučić nema većinu u Beogradu, kažu opozicioni lideri

Vreme 18.02.2024
SNS nema ni legalnu ni legitimnu većinu u Beogradu kažu Borko Stefanović, Dobrica Veselinović, Pavle Grbović i drugi iz evropske opozicije, a GO SNS- a da je njima, kao i Đilasu važan samo položaj. Izjava predsednika Aleksandra Vučića da SNS u… »
Milivojević: Vučić najavljuje da će kupiti većinu u Beogradu

Milivojević: Vučić najavljuje da će kupiti većinu u Beogradu

N1 Info 18.02.2024
Funkcioner Demokratske stranke (DS) Srđan Milivojević odbacio je izjavu predsednika Srbije Aleksandra Vučića da sadašnja vlast u Beogradu ima većinu i za konstituisanje nove Skupštine grada. Vučić je ranije danas rekao da postoji većina za… »
Milivojević: Ni uz izbornu krađu, SNS nije uspeo da obezbedi većinu u Beogradu

Milivojević: Ni uz izbornu krađu, SNS nije uspeo da obezbedi većinu u Beogradu

Danas 18.02.2024
Funkcioner Demokratske stranke (DS) Srđan Milivojević odbacio je današnju izjavu predsednika Srbije Aleksandra Vučića da sadašnja vlast u Beogradu ima većinu i za konstituisanje nove Skupštine grada. Vučić je ranije danas rekao da postoji… »
Popović: Vučić bi, kao pravnik, morao da zna da sve što ima veze sa krađom ne može biti legalno

Popović: Vučić bi, kao pravnik, morao da zna da sve što ima veze sa krađom ne može biti legalno

Nova 18.02.2024
Aleksandar Vučić bi, kao pravnik, morao da zna da sve što ima veze sa krađom ne može biti legalno, pa tako ni beogradski izbori, izjavila je danas za FoNet presednica beogradskog odbora Stranke slobode i pravde Mila Popović, komentarišući izjavu… »
Milivojević: Vučić najavljuje da će kupiti većinu u Beogradu

Milivojević: Vučić najavljuje da će kupiti većinu u Beogradu

Novi magazin 18.02.2024
Funkcioner Demokratske stranke (DS) Srđan Milivojević odbacio je izjavu predsednika Srbije Aleksandra Vučića da sadašnja vlast u Beogradu ima većinu i za konstituisanje nove Skupštine grada. Vučić je ranije danas rekao da postoji većina za… »
Borko Stefanović: Objašnjenje “najboljem studentu prava“ Vučiću – nemate nikakvu većinu

Borko Stefanović: Objašnjenje “najboljem studentu prava“ Vučiću – nemate nikakvu većinu

N1 Info 18.02.2024
Zamenik predsednika Stranke slobode i pravde Borko Stefanović uputio je objašnjenje, kako navodi, “najboljem studentu prava u istoriji”, Aleksandru Vučiću, povodom njegove najave da SNS u Beogradu ima i legalnu i legitimnu većinu u gradskoj… »
Grbović i Stefanović reagovali na izjavu Vučića da SNS ima većinu u Beogradu: Ne možete da dobijete 56 glasova odbornika

Grbović i Stefanović reagovali na izjavu Vučića da SNS ima većinu u Beogradu: Ne možete da dobijete 56 glasova odbornika

Blic 18.02.2024
Pavle Grbović, predsednik PSG, i Borko Stefanović, potpredsednik SSP-a, reagovali su danas na izjavu predsednika Srbije Aleksandra Vučića na TV Prva, da SNS ne može da dobije 56 glasova odbornika u Skupštini Beograda, koliko je neophodno za većinu… »
Formiranje vlasti ili novi izbori: Sutra konstitutivna sednica Skupštine grada Beograda, ishod neizvestan

Formiranje vlasti ili novi izbori: Sutra konstitutivna sednica Skupštine grada Beograda, ishod neizvestan

Euronews 18.02.2024
Konstitutivna sednica Skupštine grada Beograda zakazana je za sutra, a još je neizvesno kako će se sednica odvijati - da li će biti postignut dogovor o formiranju gradske vlasti ili će se pribeći novim izborima. Zaključak o sazivanju konstitutivne… »
Grbović: SNS nema većinu u Beogradu

Grbović: SNS nema većinu u Beogradu

Nedeljnik 18.02.2024
Potpredsednik Pokreta slobodnih građana Pavle Grbović izjavio je danas FoNetu, reagujući na izjavu predsednika Srbije Aleksandra Vučića na TV Prva, da Srpska napredna stranka ne može da dobije 56 glasova odbornika u Skupštini Beograda, koliko je… »
Reakcije na izjavu Vučića o Skupštini Beograda: Objašnjenje najboljem studentu prava - nemate većinu

Reakcije na izjavu Vučića o Skupštini Beograda: Objašnjenje najboljem studentu prava - nemate većinu

Radio 021 18.02.2024
Potpredsednik Stranke slobode i pravde Borko Stefanović izjavio je da Srpska napredna stranka nema legitimnu većinu u Skupštini Beograda i da mandati koje je osvojila ta stranka nisu legalno stečeni. "Objašnjenje 'najboljem studentu prava u… »
Veselinović: Svima jasno da su izbori pokradeni i da ne odslikavaju volju građana

Veselinović: Svima jasno da su izbori pokradeni i da ne odslikavaju volju građana

N1 Info 18.02.2024
Izjava predsednika Srbije Aleksandra Vučića da Srpska napredna stranka (SNS) ima većinu u Skupštini Beograda je samo kupovina vremena, jer je svima jasno da su izbori pokradeni i ne odslikavaju volju građana, izjavio je danas za FoNet odbornik… »
Veselinović: Vučić samo kupuje vreme, jer je jasno da su izbori pokradeni

Veselinović: Vučić samo kupuje vreme, jer je jasno da su izbori pokradeni

Danas 18.02.2024
Izjava predsednika Srbije Aleksandra Vučića da Srpska napredna stranka (SNS) ima većinu u Skupštini Beograda je samo kupovina vremena, jer je svima jasno da su izbori pokradeni i ne oslikavaju volju građana, izjavio je danas za FoNet odbornik… »
Sutra konstitutivna sednica Skupštine grada Beograda, ishod neizvestan

Sutra konstitutivna sednica Skupštine grada Beograda, ishod neizvestan

Dnevnik 18.02.2024
BEOGRAD: Konstitutivna sednica Skupštine grada Beograda zakazana je za sutra, a još je neizvesno kako će se sednica odvijati - da li će biti postignut dogovor o formiranju gradske vlasti ili će se pribeći novim izborima. Zaključak o sazivanju… »
SNS: Besmislena priča SSP da nemamo većinu u Beogradu

SNS: Besmislena priča SSP da nemamo većinu u Beogradu

Danas 18.02.2024
Gradski odbor vladajuće Srpske napredne stranke (SNS) odbacio je danas tvrdnje zamenika predsednika Stranke slobode i pravde (SSP) Borka Stefanovića, da SNS nema većinu u Beogradu. Stefanović je prethodno negirao izjavu predsednika Srbije Aleksandra… »
Stefanović (SSP): Zbog izborne krađe SNS nema nikakvu većinu u Beogradu

Stefanović (SSP): Zbog izborne krađe SNS nema nikakvu većinu u Beogradu

Beta 18.02.2024
Zamenik predsednika Stranke slobode i pravde (SSP) Borko Stefanović negirao je danas tvrdnje da vlast Srpske napredne stranke (SNS) ima većinu u beogradskoj skupštini jer je, kako je saopštio, "krala na decembarskim izborima i otima odbornike". On je… »
Stefanović (SSP): Zbog izborne krađe SNS nema nikakvu većinu u Beogradu

Stefanović (SSP): Zbog izborne krađe SNS nema nikakvu većinu u Beogradu

Radio sto plus 18.02.2024
On je povodom izjave predsednika Srbije Aleksandru Vučiću, “da Srpska napredna stranka (SNS) u Beogradu ima i legalnu i legitimnu većinu” naveo da oni “nemaju nikakvu većinu”, saopštila je SSP. “Nemate nikakvu većinu, ni legalnu, a još… »
Borko Stefanović: Objašnjenje Vučiću – nemate nikakvu većinu

Borko Stefanović: Objašnjenje Vučiću – nemate nikakvu većinu

Danas 18.02.2024
Zamenik predsednika Stranke slobode i pravde Borko Stefanović uputio je objašnjenje, kako navodi, “najboljem studentu prava u istoriji”, Alekdandru Vučiću, povodom njegove najave da SNS u Beogradu ima i legalnu i legitimnu većinu u gradskoj… »

Vesti dana »