Povezane vesti

Predstavnik Nestorovićevog pokreta: Glasanja neće biti, sutra nećemo podržati nijednu koaliciju za većinu u Beogradu

Predstavnik Nestorovićevog pokreta: Glasanja neće biti, sutra nećemo podržati nijednu koaliciju za većinu u Beogradu

Nova 18.02.2024
Predstavnik liste "Mi-glas iz naroda" Dragan Stanojević ponovio je da ovaj pokret sutra na konstitutivnoj sednici Skupštine grada Beograda neće podržati nijednu koaliciju za formiranje vlasti. Stanojević je za Tanjug rekao da će možda ući u… »
Stanojević: „Mi-glas iz naroda” sutra neće podržati nijednu koaliciju

Stanojević: „Mi-glas iz naroda” sutra neće podržati nijednu koaliciju

Politika 18.02.2024
Predstavnik liste „Mi-glas iz naroda” Dragan Stanojević ponovio je da ovaj pokret sutra na konstitutivnoj sednici Skupštine grada Beograda neće podržati nijednu koaliciju za formiranje vlasti. Stanojević je za Tanjug rekao da će možda ući u… »
Šapić uoči konstitutivne sednice: Imamo većinu, ali daćemo listi "Mi - Glas iz naroda" prostor da još jednom razmisle

Šapić uoči konstitutivne sednice: Imamo većinu, ali daćemo listi "Mi - Glas iz naroda" prostor da još jednom razmisle

RTV 18.02.2024
BEOGRAD - Predsednik Privremenog organa Beograda Aleksandar Šapić izjavio je večeras da će Srpska napredna stranka sačekati da vidi da li lista "Mi - glas iz naroda" može da zauzme zajednički stav po pitanju ulaska u beogradsku vlast, a ako ne… »
Šapić: Daćemo listi „Mi – Glas iz naroda“ još jednu šansu

Šapić: Daćemo listi „Mi – Glas iz naroda“ još jednu šansu

N1 Info 18.02.2024
Predsednik Privremenog organa grada Beograda Aleksandar Šapić, izjavio je povodom sutrašnje konstitutivne sednice gradskog parlamenta, da lista "Beograd ne sme da stane" ima većinu od 56 odbornika, čak i više, i, kako je kazao, "da ne govorimo o… »
Šapić: Daćemo listi „Mi – Glas iz naroda“ još jednu šansu

Šapić: Daćemo listi „Mi – Glas iz naroda“ još jednu šansu

Novi magazin 18.02.2024
Predsednik Privremenog organa grada Beograda Aleksandar Šapić, izjavio je povodom sutrašnje konstitutivne sednice gradskog parlamenta, da lista "Beograd ne sme da stane" ima većinu od 56 odbornika, čak i više, i, kako je kazao, "da ne govorimo o… »
Šapić: Imamo većinu, daćemo listi "Mi - Glas iz naroda" prostor da još jednom razmisle

Šapić: Imamo većinu, daćemo listi "Mi - Glas iz naroda" prostor da još jednom razmisle

RTS 18.02.2024
Predsednik Privremenog organa grada Beograda Aleksandar Šapić, povodom sutrašnje konstitutivne sednice gradskog parlamenta, kaže za RTS da lista "Beograd ne sme da stane" ima većinu od 56 odbornika, čak i više, "da ne govorimo o onima koji nisu… »
"Mi - glas iz naroda" potvrdili: Uprkos nadi jednih i strahu drugih - ništa!

"Mi - glas iz naroda" potvrdili: Uprkos nadi jednih i strahu drugih - ništa!

Pravda 18.02.2024
Predstavnik liste "Mi - glas iz naroda" Dragan Stanojević ponovio je da ovaj pokret sutra na konstituvnoj sednici Skupštine grada Beograda neće podržati nijednu koaliciju za formiranje vlasti. Stanojević je za Tanjug rekao da će možda ući u… »
"Mi - glas iz naroda" potvrdili: Uprkos nadi jednih i strahu drugih - ništa!

"Mi - glas iz naroda" potvrdili: Uprkos nadi jednih i strahu drugih - ništa!

Pravda 18.02.2024
Predstavnik liste "Mi - glas iz naroda" Dragan Stanojević ponovio je da ovaj pokret sutra na konstituvnoj sednici Skupštine grada Beograda neće podržati nijednu koaliciju za formiranje vlasti. Stanojević je za Tanjug rekao da će možda ući u… »
Predstavnik liste "Mi-glas iz naroda": Nećemo podržati nikog za većinu u Beogradu

Predstavnik liste "Mi-glas iz naroda": Nećemo podržati nikog za većinu u Beogradu

Radio 021 18.02.2024
Predstavnik liste "Mi-glas iz naroda" Dragan Stanojević ponovio je da ovaj pokret sutra na konstitutivnoj sednici Skupštine grada Beograda neće podržati nijednu koaliciju za formiranje vlasti. On je rekao da će možda ući u Skupštinu da bi… »
"Glasanja neće biti": Predstavnik Nestorovićevog pokreta: Sutra nećemo podržati nijednu koaliciju za većinu u BG

"Glasanja neće biti": Predstavnik Nestorovićevog pokreta: Sutra nećemo podržati nijednu koaliciju za većinu u BG

Blic 18.02.2024
Predstavnik liste "Mi-glas iz naroda" Dragan Stanojević ponovio je da ovaj pokret sutra na konstitutivnoj sednici Skupštine grada Beograda neće podržati nijednu koaliciju za formiranje vlasti. Stanojević je za Tanjug rekao da će možda ući u… »
Stanojević: Sutra nećemo podržati nijednu koaliciju za većinu u Beogradu

Stanojević: Sutra nećemo podržati nijednu koaliciju za većinu u Beogradu

RTV 18.02.2024
BEOGRAD - Predstavnik liste "Mi-glas iz naroda" Dragan Stanojević ponovio je da ovaj pokret sutra na konstituvnoj sednici Skupštine grada Beograda neće podržati nijednu koaliciju za formiranje vlasti. Stanojević je za Tanjug rekao da će možda ući… »
Predstavnik liste "Mi-glas iz naroda": Nećemo podržati nijednu koaliciju za većinu u Beogradu

Predstavnik liste "Mi-glas iz naroda": Nećemo podržati nijednu koaliciju za većinu u Beogradu

Euronews 18.02.2024
Predstavnik liste "Mi-glas iz naroda" Dragan Stanojević ponovio je da ovaj pokret sutra na konstituvnoj sednici Skupštine grada Beograda neće podržati nijednu koaliciju za formiranje vlasti. Stanojević je za Tanjug rekao da će možda ući u… »
Predstavnik liste Mi - glas iz naroda: Sutra nećemo podržati nijednu koaliciju za većinu u Beogradu

Predstavnik liste Mi - glas iz naroda: Sutra nećemo podržati nijednu koaliciju za većinu u Beogradu

Sputnik 18.02.2024
Predstavnik liste "Mi-glas iz naroda" Dragan Stanojević ponovio je da ovaj pokret sutra na konstituvnoj sednici Skupštine grada Beograda neće podržati nijednu koaliciju za formiranje vlasti. Stanojević je za Tanjug rekao da će možda ući u… »
Stanojević: Sutra nećemo podržati nijednu koaliciju za većinu u BG

Stanojević: Sutra nećemo podržati nijednu koaliciju za većinu u BG

Telegraf 18.02.2024
"Glasanja neće biti. Nećemo podržati nikakvu koaliciju i nikakve većine neće biti što se tiče našeg pokreta i to je jasno", rekao je Stanojević. Predstavnik liste "Mi-glas iz naroda" Dragan Stanojević ponovio je da ovaj pokret sutra na… »

Vesti dana »