Povezane vesti
Muzički svet zabrinut zbog sve veće upotrebe veštačke inteligencije
Radio 021 18.02.2024
Posle velikih štrajkova u Holivudu, i muzički svet je zabrinut zbog sve veće upotrebe veštačke inteligencije (AI) u tom sektoru, kao i zbog ekonomskog uticaja na umetnike, preneo je francuski Figaro. Sacem, francusko društvo autora, kompozitora i… »
Figaro: Svaki treći muzički stvaralac već koristi veštačku inteligenciju u svom radu
N1 Info 18.02.2024
Posle velikih štrajkova u Holivudu, i muzički svet je zabrinut zbog sve veće upotrebe veštačke inteligencije (AI) u tom sektoru, kao i zbog ekonomskog uticaja na umetnike, preneo je francuski list Figaro. Sacem, francusko društvo autora, kompozitora i… »
Figaro: Svaki treći muzički stvaralac već koristi veštačku inteligenciju u svom radu
Radio sto plus 18.02.2024
Sacem, francusko društvo autora, kompozitora i muzičkih izdavača, kao i njihov nemački ekvivalent Gema, predstavili su studiju o uticaju veštačke inteligencije na muziku i to je prvi izveštaj te vrste. Prema francusko-nemačkoj studiji, “autori i kreatori… »
Vesti dana »

Završen protest ispred Više elektrotehničke, novi zakazan za ujutru: U Novom Sadu blokade „na točkovima“, protest i u Užicu
Danas pre 1 satjoš 1 povezana

Tramp zapretio Rusiji novim carinama ako se ne postigne dogovor o primirju u roku od 50 dana
Danas pre 6 satijoš 2 povezane

Haos u mirijevu: Masovna tuča 20 ljudi, policija i interventna na terenu: Sevali ašovi i lopate (video)
Blic pre 32 minutajoš 1 povezana