Povezane vesti

Tužiteljka Jasmina Paunović prozvala šefa VJT zbog 11 prijava protiv Bojane Savović, oglasio se i CEPRIS

Tužiteljka Jasmina Paunović prozvala šefa VJT zbog 11 prijava protiv Bojane Savović, oglasio se i CEPRIS

Nova 18.02.2024
Tužiteljka beogradskog Višeg javnog tužilaštva u Beogradu Jasmina Paunović oglasila se saopštenjem koje je uputila glavnom tužiocu Nenadu Stefanoviću, nakon što je podneo 11 prijava Visokom savetu sudstva protiv njene koleginice Bojane Savović… »
"Stefanović podnosi prijave protiv tužiteljke zbog Proglasa, a i on je ranije kritikovao vlast"

"Stefanović podnosi prijave protiv tužiteljke zbog Proglasa, a i on je ranije kritikovao vlast"

Radio 021 18.02.2024
Bivša predsednica Vrhovnog suda Srbije i članica CEPRIS-a Vida Petrović Škero izjavila je da tužiteljka Bojana Savović, prema njenom mišjenju, nije iskoračila van svojih prava. Ona za Danas podseća da se i glavni tužilac Višeg javnog… »
Vida Petrović Škero: Stefanović podnosi disciplinske prijave zaboravljajući da je i sam nekada javno kritikovao poteze…

Vida Petrović Škero: Stefanović podnosi disciplinske prijave zaboravljajući da je i sam nekada javno kritikovao poteze…

Nova 18.02.2024
Više tužilaštvo u Beogradu (VJT) koje je na izborni dan tvrdnje o masovnom kršenju zakona apriori odbacilo kao neosnovano uznemiravanje naroda, samo se našlo uznemireno zbog postupanje jedne tužiteljke u danima koji su prethodili izborima… »
Petrović Škero: Stefanović podnosi prijave, a zaboravlja da je i sam kritikovao određene poteze vlasti

Petrović Škero: Stefanović podnosi prijave, a zaboravlja da je i sam kritikovao određene poteze vlasti

N1 Info 18.02.2024
Bivša predsednica Vrhovnog suda Srbije i članica CEPRIS-a Vida Petrović Škero izjavila je da tužiteljka Bojana Savović, prema njenom mišjenju, nije iskoračila van svojih prava, podsećajući da se i glavni tužilac Višeg javnog tužilaštva u… »
Petrović Škero: Stefanović podnosi disciplinske prijave zaboravljajući da je i sam nekada javno kritikovao poteze vlasti

Petrović Škero: Stefanović podnosi disciplinske prijave zaboravljajući da je i sam nekada javno kritikovao poteze vlasti

Danas 18.02.2024
Više tužilaštvo u Beogradu (VJT) koje je na izborni dan tvrdnje o masovnom kršenju zakona apriori odbacilo kao neosnovano uznemiravanje naroda, samo se našlo uznemireno zbog postupanje jedne tužiteljke u danima koji su prethodili izborima… »

Vesti dana »