Povezane vesti

Legendarni Bird oduševljen Jokićem: "Voleo bih da sam igrao protiv njega"

Legendarni Bird oduševljen Jokićem: "Voleo bih da sam igrao protiv njega"

Sportske.net 18.02.2024
Jedan od najvećih igrača u istoriji NBA lgie Leri Bird je u razgovoru sa Ajzeom Tomasom i Redžijem Milerom otkrio da obožava igru Nikole Jokića. "Voleo bih da sam igrao protiv njega. Bilo je toliko sjajnih centara kroz istoriju naše lige... Dobar… »
Kad on progovori, cela Amerika sluša: Kažu da Jokić podseća na njega, Nikola nema ništa protiv! (video)

Kad on progovori, cela Amerika sluša: Kažu da Jokić podseća na njega, Nikola nema ništa protiv! (video)

Mondo 18.02.2024
I jedan od najvećih svih vremena bira reči kada priča o Srbinu. I jedan od najvećih svih vremena bira reči kada priča o Srbinu. I veliki Lari Bird, jedan od nekoliko najboljih košarkaša u istoriji, priznao je da uživa u igrama Denver Nagetsa i… »
Kakve reči legende! Veliki Leri Bird se poklonio Srbinu: Sipao hvalospeve na račun Nikole Jokića! (video)

Kakve reči legende! Veliki Leri Bird se poklonio Srbinu: Sipao hvalospeve na račun Nikole Jokića! (video)

Kurir 18.02.2024
Legendarni američki košarkaš Leri Bird izneo je brojne pohvale na račun srpskog centra Nikole Jokića. U zanimljivom razgovoru sa Redžijem Milerom i Ajzeom Tomasom Bird je otkrio da zbog Srbina obožava da prati utakmice Denvera i da bi voleo da je… »

Vesti dana »