Povezane vesti

Futa otkrio zašto se nije pojavio na premijeri filma „Nedelja“, pa progovorio o saradnji sa Cecom: „Ona i ja imamo neki…

Futa otkrio zašto se nije pojavio na premijeri filma „Nedelja“, pa progovorio o saradnji sa Cecom: „Ona i ja imamo neki…

Nova 18.02.2024
Aleksandar Futa Radulović, naš poznati kompozitor, ovih dana se ponovo nalazi u žiži javnosti zbog velikog hita koji je snimljen za film "Nedelja", posvećen pokojnom pevaču Džeju Ramadanovskom. Danas se oglasio i govorio o saradnji sa Svetlanom… »
Futa otkrio zašto se nije pojavio na premijeri filma o Džeju: Evo šta kaže o saradnji sa Cecom: "Ona i ja imamo dogovor"

Futa otkrio zašto se nije pojavio na premijeri filma o Džeju: Evo šta kaže o saradnji sa Cecom: "Ona i ja imamo dogovor"

Blic 18.02.2024
Aleksandar Futa Radulović, naš slavni kompozitor, ovih dana se ponovo nalazi u žiži javnosti zbog velikog hita koji je snimljen za film "Nedelja", posvećen pokojnom pevaču Džeju Ramadanovskom. Danas se oglasio i govorio o saradnji sa Svetlanom… »
"Došli su drugi ljudi na red" Futa iskreno o prekidu i obnovi saradnje s Cecom, evo zašto nije došao na premijeru filma…

"Došli su drugi ljudi na red" Futa iskreno o prekidu i obnovi saradnje s Cecom, evo zašto nije došao na premijeru filma…

Kurir 18.02.2024
Oko nastanka velikog hita pokojnog Džeja Ramadanovskog ''Nedelja'' u poslednje vreme podigla se velika prašina, s obzirom na to da se u medijima spekuliše o tome da iza ove numere ne stoje Marina Tucaković i Aleksandar Futa Radulović. Futa se sad… »

Vesti dana »