Povezane vesti

Crna Gora spremna da unapredi vojnu saradnju sa Srbijom

Crna Gora spremna da unapredi vojnu saradnju sa Srbijom

Politika 18.02.2024
Crna Gora spremna je da unapredi vojnu saradnju sa Srbijom, pošto je regionalna saradnja jedan od prioriteta za Podgoricu, izjavio je danas ministar odbrane Crne Gore Dragan Krapović. „Srbija nije članica NATO-a, ona ima neki svoj neutralni put. Mi… »
Crna Gora spremna da unapredi vojnu saradnju sa Srbijom

Crna Gora spremna da unapredi vojnu saradnju sa Srbijom

Sputnik 18.02.2024
Crna Gora spremna je da unapredi vojnu saradnju sa Srbijom, pošto je regionalna saradnja jedan od prioriteta za Podgoricu, izjavio je ministar odbrane Crne Gore Dragan Krapović. "Srbija nije članica NATO-a, ona ima neki svoj neutralni put. Mi… »
Ministar odbrane Crne Gore: Spremni smo da unapredimo vojnu saradnju sa Srbijom kao sa "prijateljskom zemljom"

Ministar odbrane Crne Gore: Spremni smo da unapredimo vojnu saradnju sa Srbijom kao sa "prijateljskom zemljom"

Euronews 18.02.2024
Crna Gora spremna je da unapredi vojnu saradnju sa Srbijom, pošto je regionalna saradnja jedan od prioriteta za Podgoricu, izjavio je danas ministar odbrane Crne Gore Dragan Krapović. "Srbija nije članica NATO-a, ona ima neki svoj neutralni put. Mi… »
Ministar odbrane Crne Gore: Srbija kuca na otvorena vrata, spremni smo da unapredimo vojnu saradnju

Ministar odbrane Crne Gore: Srbija kuca na otvorena vrata, spremni smo da unapredimo vojnu saradnju

RTV 18.02.2024
BRISEL - Crna Gora spremna je da unapredi vojnu saradnju sa Srbijom, pošto je regionalna saradnja jedan od prioriteta za Podgoricu, izjavio je danas ministar odbrane Crne Gore Dragan Krapović. "Srbija nije članica NATO-a, ona ima neki svoj neutralni… »
Zapadni Balkan tema NATO samita - Crna Gora spremna da unapredi vojnu saradnju sa Srbijom

Zapadni Balkan tema NATO samita - Crna Gora spremna da unapredi vojnu saradnju sa Srbijom

RTS 18.02.2024
U Briselu je održan sastanak ministara odbrane zemalja članica NATO-a. Glavna tema bila je vojna pomoć za Ukrajinu. Međutim, bilo je reči i o Zapadnom Balkanu. Ministar odbrane Crne Gore Dragan Krapović kaže za RTS da je zvanična Podgorica spremna… »

Vesti dana »