Povezane vesti

Pevačica Ivana Peters doživela je srčani udar usred emisije!

Pevačica Ivana Peters doživela je srčani udar usred emisije!

Svet plus 19.02.2024
Pevačica Ivana Peters pre nekoliko godina doživela je srčani udar usred emisije i više puta nakon toga govorila o ozbiljnoj zdravstvenoj situaciji u kojoj se našla. Ivana se 15. marta 2015. godine suočila sa ozbiljnim zdravstveni problemima: "Bol je… »
"Doživela sam infarkt usred emisije" Ivana Peters od bola pala u nesvest, kad je došla sebi, usledio je šok!

"Doživela sam infarkt usred emisije" Ivana Peters od bola pala u nesvest, kad je došla sebi, usledio je šok!

Kurir 19.02.2024
Pevačica Ivana Peters suočila se sa velikim problemom pre nekoliko godina kada je usred emisije doživela infarkt. U više navrata pevačica se osvrtala na ovaj događaj, koji se odigrao u vreme kada još nije zagazila u 40. godinu života. - Bol je bio… »
Doživela je srčani udar pred kamerama: Naša pevačica je prošla kroz pakao: "Onesvestila sam se, bol je bio neopisivo jak"

Doživela je srčani udar pred kamerama: Naša pevačica je prošla kroz pakao: "Onesvestila sam se, bol je bio neopisivo jak"

Blic 19.02.2024
Pevačica Ivana Peters suočila se sa velikim problemom pre nekoliko godina kada je usred emisije doživela infarkt. U više navrata pevačica se osvrtala na ovaj događaj, koji se odigrao u vreme kada još nije zagazila u 40. godinu života. - Bol je bio… »
"Doživela sam infarkt pred kamerama" Ivana Peters se onesvestila od bola, šok usledeo tek kada je došla sebi!

"Doživela sam infarkt pred kamerama" Ivana Peters se onesvestila od bola, šok usledeo tek kada je došla sebi!

Mondo 19.02.2024
Pevačica Ivana Peters je imala 40 godina kada je doživela infarkt. Pevačica Ivana Peters je imala 40 godina kada je doživela infarkt Pevačica Ivana Peters suočila se sa velikim problemom pre nekoliko godina kada je usred emisije doživela infarkt. U… »

Vesti dana »