Povezane vesti

"Ženi mi se muž" Sloba Radanović pravi svadbu, a nije spreman - njegova žena se oglasila na društvenim mrežama

"Ženi mi se muž" Sloba Radanović pravi svadbu, a nije spreman - njegova žena se oglasila na društvenim mrežama

Mondo 19.02.2024
Jelena Radanović tražila pomoć od pratilaca na Instagramu. Jelena Radanović tražila pomoć od pratilaca na Instagramu Jelena i Sloba Radanović uskoro će proslaviti rođendan sinu Damjanu, a isti dan napraviti i veliko svadbeno veselje koje nisu… »
Dan pred svadbu imaju problem: Sloba Radanović pozvao pola estrade na gala slavlje, Jelena zatražila pomoć javno

Dan pred svadbu imaju problem: Sloba Radanović pozvao pola estrade na gala slavlje, Jelena zatražila pomoć javno

Blic 19.02.2024
Pevač Sloba Radanović i njegova supruga Jelena, odlučili su da proslave rođendan sinu Damjanu i istog dana da naprave veliko svadbeno veselje koje nisu pre dve godine kada su se venčali pred Bogom. Sloba i Jelena će napraviti gala svadbu, na kojoj… »
"Ženi mi se muž!" Žena Slobe Radanovića u velikom problemu, spremaju gala svadbu, dolazi pola estrade, a mladoženja nije…

"Ženi mi se muž!" Žena Slobe Radanovića u velikom problemu, spremaju gala svadbu, dolazi pola estrade, a mladoženja nije…

Kurir 19.02.2024
Jelena i Slobodan Radanović odlučili su da proslave rođendan sinu Damjanu i istog dana da naprave veliko svadbeno veselje koje nisu pre dve godine kada su se venčali pred Bogom. Pevač i njegova supruga, po svemu sudeći, napraviće gala svadbu i sada… »

Vesti dana »