Povezane vesti

„Zaražen sam jer igla nije bila dezinfikovana“: Kubura otkrio detalje o borbi sa opasnom bolešću

„Zaražen sam jer igla nije bila dezinfikovana“: Kubura otkrio detalje o borbi sa opasnom bolešću

Nova 19.02.2024
Glumac Aleksandar Srećković Kubura retko govori o svom privatnom životu, ali je u par navrata otkrio pojedine detalje. U jednom intervjuu Kubvura je svojevremeno otkrio da je bio zaražen opasnim virusom. Naime, kako je glumac istakao, on je tokom… »
"Zaražen sam jer igla nije bila dezinfikovana" Kubura gubio snagu, morao da leži mesec dana - Prvo sam dobio žuticu

"Zaražen sam jer igla nije bila dezinfikovana" Kubura gubio snagu, morao da leži mesec dana - Prvo sam dobio žuticu

Mondo 19.02.2024
Aleksandar Srećković Kubura ispričao da je u sedmom razredu osnovne škole vakcinisan iglom koja prethodno nije bila dezinfikovana na plamenu. Aleksandar Srećković Kubura ispričao da je u sedmom razredu osnovne škole vakcinisan iglom koja prethodno… »
"Zaražen sam jer igla nije bila dezinfikovana" Kubura se borio s opasnom zarazom, ležao mesec dana, a ovo su bili prvi…

"Zaražen sam jer igla nije bila dezinfikovana" Kubura se borio s opasnom zarazom, ležao mesec dana, a ovo su bili prvi…

Kurir 19.02.2024
Naš poznati glumac Aleksandar Srećković Kubura, koji inače retko javno govori o privatnom životu, jednom prilikom je otkrio da je svojevremeno bio zaražen opasnim virusom. Kako je ispričao, on je tokom školovanja dobio hepatitis B. - Nekim… »

Vesti dana »