Povezane vesti

"On je hteo dete, nije mi dao da abortiram!" Šok svedočenje majke devojčice koju je otac držao kao roba u kadi

"On je hteo dete, nije mi dao da abortiram!" Šok svedočenje majke devojčice koju je otac držao kao roba u kadi

Mondo 19.02.2024
Danas je svedočila majka devojčice koju je otac držao u kadi u stanu na Zvezdari. Danas je svedočila majka devojčice koju je otac držao u kadi u stanu na Zvezdari. "Uroša ne poznajem kao takvu osobu, on je taj koji je želeo da imamo bebu, želeo… »
Svedočila majka devojčice koju je otac zlostavljao u stanu u Mirijevu

Svedočila majka devojčice koju je otac zlostavljao u stanu u Mirijevu

RTS 19.02.2024
U Prvom osnovnom sudu u Beogradu na suđenju U. P., optuženom za zanemarivanje i zlostavljanje svoje osmogodišnje ćerke, danas je svedočila devojčicina majka N. T., koja je rekla da joj je neverovatno da je U. P. učinio tako nešto detetu jer je on… »
"Ja njega takvog ne poznajem": Sramno svedočenje majke devojčice koju je Otac iz pakla držao zatočenu u kadi šokiralo sve…

"Ja njega takvog ne poznajem": Sramno svedočenje majke devojčice koju je Otac iz pakla držao zatočenu u kadi šokiralo sve…

Blic 19.02.2024
Nevena T. majka devočice koju je otac Uroš Pašajlić mesecima držao zatočenu u kadi danas je svedočila pred Prvim osnovnim sudom u Beogradu gde je govorila o ocu svoje ćerke, kao i kada je devojčicu poslednji put videla. Pašajliću se sudi gde mu… »
Svedočila majka devojčice koju je otac držao u kupatilu

Svedočila majka devojčice koju je otac držao u kupatilu

RTV 19.02.2024
BEOGRAD - U Prvom osnovnom sudu u Beogradu na suđenju Urošu Pašajliću, optuženom za zanemarivanje i zlostavljanje svoje osmogodišnje ćerke, danas je svedočila devojčicina majka Nevena T., koja je rekla da joj je neverovatno da je Pašajlić… »
„On je taj koji je želeo da imamo bebu“: Svedočenje majke devojčice koju je Uroš Pašajlić držao zatočenu šokiralo…

„On je taj koji je želeo da imamo bebu“: Svedočenje majke devojčice koju je Uroš Pašajlić držao zatočenu šokiralo…

Nova 19.02.2024
"Uroša ne poznajem kao takvu osobu, on je taj koji je želeo da imamo bebu, želeo je devojčicu, on joj je i dao ime, a ja sam čak htela i da abortiram ali mi on nije dao. Uroš je taj koji je dete i izbavio iz doma, borio se za nju, i zato mi je… »
Svedočila majka devojčice koju je otac držao u kupatilu

Svedočila majka devojčice koju je otac držao u kupatilu

Euronews 19.02.2024
U Prvom osnovnom sudu u Beogradu na suđenju U.P, optuženom za zanemarivanje i zlostavljanje svoje osmogodišnje ćerke, danas je svedočila devojčicina majka N. T, koja je rekla da joj je neverovatno da je U.P. učinio tako nešto detetu jer je on hteo… »
Svedočila majka devojčice koju je otac držao zatočenu u stanu u Beogradu: Jedna rečenica šokirala sve u sudu

Svedočila majka devojčice koju je otac držao zatočenu u stanu u Beogradu: Jedna rečenica šokirala sve u sudu

Telegraf 19.02.2024
Na današnjem suđenju svedočila je majka devojčice, dok se Pašajlićev prijatelj, koji je pozvan kao svedok, nije pojavio. Suđenje Urošu Pašajliću, optuženom da je zanemarivao i zlostavljao osmogodišnju ćerku, koju je na duže periode ostavljao… »
Šokantno svedočenje majke zlostavljane devojčice sa zvezdare: Ne branim ga, ali... Ja sam htela da abortiram, on je želeo…

Šokantno svedočenje majke zlostavljane devojčice sa zvezdare: Ne branim ga, ali... Ja sam htela da abortiram, on je želeo…

Kurir 19.02.2024
Nevena T., majka sada devetogodišnje devojčice koju je, kako se sumnja, otac Uroš Pašajlić (39) zlostavljao i zanemario, gde je čak i živela sama na Zvezdari tokom 2022. pa sve do 24. marta prošle godine, svedočila je danas u Prvom osnovnom sudu… »
Nastavlja se suđenje ocu koji je ćerku držao zaključano: U sud pozvan prijatelj kod kog se krio i majka deteta

Nastavlja se suđenje ocu koji je ćerku držao zaključano: U sud pozvan prijatelj kod kog se krio i majka deteta

Telegraf 19.02.2024
Suđenje Urošu Pašajliću biće nastavljeno danas saslušanjem svedoka. Suđenje Urošu Pašajliću, optuženom da je zanemarivao i zlostavljao osmogodišnju ćerku, koju je na duže periode ostavljao samu zaključanu u stanu, trebalo bi da bude… »
Majka danas svedoči, ako se pojavi Nastavlja se suđenje ocu iz pakla, koji je ćerku držao zatočenu u Mirijevu: Pozvan i…

Majka danas svedoči, ako se pojavi Nastavlja se suđenje ocu iz pakla, koji je ćerku držao zatočenu u Mirijevu: Pozvan i…

Kurir 19.02.2024
Nevena T., majka sada devetogodišnje devojčice koju je, kako se sumnja, otac Uroš Pašajlić (39) zlostavljao i zanemario, gde je čak i živela sama tokom 2022. pa sve do 24. marta prošle godine, trebalo bi da svedoči danas u Prvom osnovnom sudu u… »

Vesti dana »