Povezane vesti

Popularna pevačica harala je scenom devedesetih, a onda se nakon razvoda braka borila sa alkoholizmom: Pored lečenja, spas je…

Popularna pevačica harala je scenom devedesetih, a onda se nakon razvoda braka borila sa alkoholizmom: Pored lečenja, spas je…

Nova 19.02.2024
Pevačica Ivana Banfić uspešno je gradila muzičku karijeru i devedesetih godina postigla veliku popularnost, a onda je odjednom rešila da se povuče iz javnosti i započne novi život. Ivana Banfić iza sebe ima turbulentnu životnu priču, a nakon… »
"Bila sam klinka, iz Valjeva sam došla u velegrad": Naša pevačica ostala bez posla, a onda je pozvala Sašu Popovića i sve…

"Bila sam klinka, iz Valjeva sam došla u velegrad": Naša pevačica ostala bez posla, a onda je pozvala Sašu Popovića i sve…

Blic 19.02.2024
Pevačica Nadežda Biljić je svoju karijeru započela sa 18 godina u muzičkom takmičenju „Zvezde Granda“. Pevačica se u jednom periodu životu povukla iz medija, a onda je ušla u rijaliti program Zadruga, o čemu je Nadežda iskreno govorila. -… »
"Bio je crn i mali kao pivska flaša": Teška ispovest Nadežde Biljić o sinu Longu: "Pomislila sam šta sam ja rodila"

"Bio je crn i mali kao pivska flaša": Teška ispovest Nadežde Biljić o sinu Longu: "Pomislila sam šta sam ja rodila"

Blic 18.02.2024
Pevačica Nadežda Biljić je svoju karijeru započela sa 18 godina u muzičkom takmičenju "Zvezde Granda". Nakon završene srednje Poljoprivredne škole u Valjevu, pevačica se preselila u Beograd i kroz takmičenje doživela veliku popularnost, a njen… »

Vesti dana »