Povezane vesti

Ponuda koja se ne odbija: Ana Sević menja Sanju Kužet, a od sume koju za to dobija zavrteće vam se u glavi

Ponuda koja se ne odbija: Ana Sević menja Sanju Kužet, a od sume koju za to dobija zavrteće vam se u glavi

Story 19.02.2024
Otkako je objavljeno da je Sanja u drugom stanju, nagađalo se ko će doći na njeno mesto. Govorilo se da će to biti Bojana Lazić, međutim Saša Popović je doneo drugu odluku. Ana Sević vodi Zvezde Granda umesto Sanje Kužet. – Kada je Saši… »
Još jedan ŠOK u Zvezdama Granda! I Ceca je zamenjena i to ovom pevačicom (FOTO)

Još jedan ŠOK u Zvezdama Granda! I Ceca je zamenjena i to ovom pevačicom (FOTO)

Story 19.02.2024
Da li je zajedno sa Sanjom Kužet i Ceca Ražnatović napustila Zvezde Granda svi se čitavog prepodneva pitaju, a sve zbog video-snimka koji je objavljen na zvaničnom Instagram profilu pomenute emisije. Naime, kao i svaki put pred novu etapu popularnog… »
Kao da sam u drugoj kući: Ana Sević nova voditeljka "Zvezda Granda" (foto/video)

Kao da sam u drugoj kući: Ana Sević nova voditeljka "Zvezda Granda" (foto/video)

Večernje novosti 19.02.2024
ANA SEVIĆ zameniće voditeljku Sanju Kužet u muzičkom takmičenju "Zvezde Granda". Foto: ATA images Ana je istakla da poziv koji je dobila od Grand produkcije i Saše Popovića nije mogla da odbije, s obzirom na to da je potekla iz ovog takmičenja i… »
Ovako je Ana Sević nekada zarađivala novac! Sada je voditeljka zg, a ranije je plakala dok je išla na posao

Ovako je Ana Sević nekada zarađivala novac! Sada je voditeljka zg, a ranije je plakala dok je išla na posao

Kurir 19.02.2024
Nekadašnja pevačica i voditeljka Ana Sević zameniće Sanju Kužet u muzičkom takmičenju "Zvezde Granda". Ona već ima dugogodišnjeg iskustva u ovom poslu, međutim, pre toga bavila se potpuno drugim poslom koji nema veze sa javnošću. Naime, Ana je… »
Nova voditeljka Zvezda Granda je ona: Saša Popović najavio promene, Ceca neće biti prisutna

Nova voditeljka Zvezda Granda je ona: Saša Popović najavio promene, Ceca neće biti prisutna

Svet & Skandal 19.02.2024
Nova voditeljka Zvezda Granda je poznato lice koje volite Voditeljka Sanja Kužet otišla je na trudničko bolovanje a nova voditeljka Zvezda Granda biće Ana Sević, a pored toga, danas snimanju neće prisustvovati čak dva člana žirija. Kako je… »
Možda se ugojila! Saša Popović otkrio šta je pitao Anu Sević pre povratka u Grand, a ona kako je reagovao njen muž

Možda se ugojila! Saša Popović otkrio šta je pitao Anu Sević pre povratka u Grand, a ona kako je reagovao njen muž

Mondo 19.02.2024
Saša Popović i Ana Sević otkrili su kako je protekao razgovor o njenom povratku u takmičenje "Zvezde Granda". Saša Popović i Ana Sević otkrili su kako je protekao razgovor o njenom povratku u takmičenje "Zvezde Granda". Takmičenje "Zvezde Granda"… »
"Plačući sam išla na posao, a imala sam fantastičnu platu": Ana Sević je nekada ovako zarađivala novac, a onda je dala…

"Plačući sam išla na posao, a imala sam fantastičnu platu": Ana Sević je nekada ovako zarađivala novac, a onda je dala…

Blic 19.02.2024
Nekadašnja pevačica i voditeljka Ana Sević zameniće Sanju Kužet u muzičkom takmičenju "Zvezde Granda". Ona već ima dugogodišnjeg iskustva u ovom poslu, međutim, pre toga bavila se potpuno drugim poslom koji nema veze sa javnošću. Naime, Ana je… »
Ana Sević u haljini pripijenoj uz telo sa šlicem do kuka: Za prvi snimajući dan "Zvezda Granda" u crvenom od glave do pete -…

Ana Sević u haljini pripijenoj uz telo sa šlicem do kuka: Za prvi snimajući dan "Zvezda Granda" u crvenom od glave do pete -…

Blic 19.02.2024
Voditeljka Ana Sević zameniće Sanju Kužet u muzičkom takmičenju "Zvezde Granda", a njoj je danas bio prvi snimajući dan. Sevićka se pojavila u crvenoj haljini pripijenoj uz telo koja je istakla sve njene atribute, a osmeh nije skidala. Haljina je… »
Šok izmene u zvezdama Granda: Ana Sević stigla na snimanje u provokativnom izdanju, a evo ko će doći na mesto Bekute i Cece

Šok izmene u zvezdama Granda: Ana Sević stigla na snimanje u provokativnom izdanju, a evo ko će doći na mesto Bekute i Cece

Kurir 19.02.2024
Nastavlja se snimanje emisije " Zvezde Granda" posle zimske pauze, a Saša Popović je odmah najavio velike promene. Voditeljka Sanja Kužet je otišla na trudničko bolovanje zbog čega će na njeno mesto doći Ana Sević, a pored toga, danas snimanju… »
Ceca i Bekuta dobile zamene u takmičenju Zvezde Granda! Otkriveno šta se desilo i ko će zauzeti njihove stolice

Ceca i Bekuta dobile zamene u takmičenju Zvezde Granda! Otkriveno šta se desilo i ko će zauzeti njihove stolice

Mondo 19.02.2024
Svetlana Ceca Ražnatović i Ana Bekuta dobile su svoje zamene u takmičenju "Zvezde Granda". Svetlana Ceca Ražnatović i Ana Bekuta dobile su svoje zamene u takmičenju "Zvezde Granda". Nakon što je potvrđeno da će Ana Sević voditi takmičenje… »
"To je bio poziv koji se ne odbija": Ana Sević o povratku u Zvezde Granda, otkrila kako je njen muž reagovao: "Bio je…

"To je bio poziv koji se ne odbija": Ana Sević o povratku u Zvezde Granda, otkrila kako je njen muž reagovao: "Bio je…

Blic 19.02.2024
Nekadašnja pevačica i voditeljka Ana Sević zameniće Sanju Kužet u muzičkom takmičenju "Zvezde Granda". Ana Sević je sada priznala da poziv Saše Popovića nije mogla da odbije. - Osećaj je divan, imam osećaj kao da sam juče bila ovde. Ja ovu… »
(Video): "Sanja Kužet teže nosi trudnoću, zateklo me je njeno napuštanje Zvezda Granda": Saša Popović otkrio detalje…

(Video): "Sanja Kužet teže nosi trudnoću, zateklo me je njeno napuštanje Zvezda Granda": Saša Popović otkrio detalje…

Blic 19.02.2024
Pevačica i voditeljka Ana Sević zameniće Sanju Kužet u muzičkom takmičenju "Zvezde Granda". Naime, kreativni direktor Granda, Saša Popović, je sada za "Blic" otkrio da mu je Ana Sević bila prva na koju je pomislio kada mu je Sanja Kužet rekla da… »
Šok izmene u "zvezdama Granda": Umesto Cece i Ane Bekute dolaze njih dvoje - Evo šta je razlog njihovog odsustva

Šok izmene u "zvezdama Granda": Umesto Cece i Ane Bekute dolaze njih dvoje - Evo šta je razlog njihovog odsustva

Blic 19.02.2024
Kreativni direktor "Granda", Saša Popović, otkrio je pripadnicima sedme sile o promenama u muzičkom takmičenju "Zvezde Granda". Naime, kako je Popović istakao, pevačica Svetlana Ceca Ražnatović je bolesna i neće biti član žirija sve dok se ne… »
Saša Popović odrešio kesu za novu voditeljku! Otkriveno koliku će platu imati Ana Sević, od cifre će vam zavrteti

Saša Popović odrešio kesu za novu voditeljku! Otkriveno koliku će platu imati Ana Sević, od cifre će vam zavrteti

Mondo 19.02.2024
Otkriveno koliko će Ana Sević zarađivati od vođenja takmičenja "Zvezde Granda". Otkriveno koliko će Ana Sević zarađivati od vođenja takmičenja "Zvezde Granda". Otkako je voditeljka Sanja Kužet saopštila da je ponovo u drugom stanju, te da… »
Saša Popović odrešio kesu: Evo koliku platu će imati Ana Sević u "Zvezdama Granda"

Saša Popović odrešio kesu: Evo koliku platu će imati Ana Sević u "Zvezdama Granda"

Blic 19.02.2024
Nekadašnja pevačica i voditeljka Ana Sević zameniće Sanju Kužet u muzičkom takmičenju "Zvezde Granda". Kako prenose domaći mediji, Saša Popović je odrešio kesu za novu voditeljku pomenutog muzičkog takmičenja. - Odluku je doneo Popović koji… »
"Imam neverovatan naboj emocija": Ana Sević preuzima "Zvezde Granda" od Sanje Kužet, otkrila šta sprema takmičarima

"Imam neverovatan naboj emocija": Ana Sević preuzima "Zvezde Granda" od Sanje Kužet, otkrila šta sprema takmičarima

Blic 19.02.2024
Voditeljka "Zvezda Granda" Sanja Kužet, koja se nalazi u drugom stanju, juče se oprostila od svoje uloge u ovom takmičarskom šou programu, a kako je Blic prvi pisao, na njeno mesto doći će pevačica Ana Sević. Nakon našeg saznanja Ana je potvrdila… »
Saša Popović baš odrešio kesu! Evo koliku će platu imati nova voditeljka zg Ana Sević, od cifre će vam zavrteti u glavi…

Saša Popović baš odrešio kesu! Evo koliku će platu imati nova voditeljka zg Ana Sević, od cifre će vam zavrteti u glavi…

Kurir 19.02.2024
Voditeljka Sanja Kužet u drugom je stanju, te je nedavno otišla na trudničko bolovanje. Iako je voditeljka odsutna, snimanje muzičkog takmičenja "Zvezde Granda" se nastavlja, a Grand je izdao zvanično saopštenje da će Sanjino mesto zauzeti… »
"Čast je stajati na bini sa koje sam potekla" Prvo oglašavanje nove voditeljke "Zvezda Granda", pevačica zamenila Sanju

"Čast je stajati na bini sa koje sam potekla" Prvo oglašavanje nove voditeljke "Zvezda Granda", pevačica zamenila Sanju

Mondo 19.02.2024
Ana Sević nova je voditeljka muzičkog takmičenja "Zvezde Granda". Ana Sević nova je voditeljka muzičkog takmičenja "Zvezde Granda". U svim domaćim medijima odjeknula je vest da će pevačica Ana Sević zameniti voditeljku Sanju Kužet, te postati… »
Ana Sević o preuzimanju voditeljske palice od sanje Kužet: Nisam mogla da odbijem Zvezde Granda emotivno sam vezana

Ana Sević o preuzimanju voditeljske palice od sanje Kužet: Nisam mogla da odbijem Zvezde Granda emotivno sam vezana

Kurir 19.02.2024
Pevačica Ana Sević postaće voditeljka popularnog pevačkog takmičenja. Kada je voditeljka Sanja Kužet obelodanila da se nalazi u drugom stanju i da neće ostati do kraja ove sezone " Zvezda Granda" svi su se zapitali ko će doći na njeno mesto… »

Vesti dana »