Povezane vesti
EU bi mogla da "udari po džepu" Epl: Tehnološkom gigantu preti kazna od 500 miliona evra, za šta ih terete?
EurActiv 19.02.2024
Evropska komisija će kazniti Epl sa oko 500 miliona evra zbog navodnih kršenja zakona o konkurenciji EU, izvestio je u nedelju Fajnenšel tajms, pozivajući se na neimenovane izvore. Brisel je prvo pokrenuo istragu o navodima da je tehnološki gigant Epl… »
EU možda kazni Apple sa 500 miliona evra zbog monopolskog ponašanja
Benchmark 19.02.2024
Izvršna vlast Evropske unije odnosno Evropska komisija navodno vodi antimonopolsku istragu protiv američke kompanije Apple prema žalbi servisa Spotify iz 2019. godine. Tako EU možda kazni Apple novčanom kaznom od 500 miliona evra kao i zabranom tzv… »
Vesti dana »

"OsuÐujemo sve postupke mržnje, vandalizma i nasilja" Marta Kos o protestima u Srbiji: "Izbegavati nasilje prema predstavnicima vlasti, njihovim porodicama i napade na prostorije političkih stranaka - pozivamo sve strane da deeskaliraju"
Blic pre 4 satijoš 2 povezane

Sablasna, naopaka i zla Vučićeva izjava: Opozicija poručuje – zatvor, a ne „nepalski scenario“
Danas pre 1 satjoš 1 povezana

Tuhel posle "petarde" pričao o Srbiji, pa poručio: "Nadam se da nisam grub prema kolegi..."
Telegraf pre 57 minutajoš 7 povezanih