Povezane vesti

Posle nesreće ima jednu obavezu svakog meseca: Đorđe David otkrio da je upoznao čoveka čiju ženu je pokosio na auto-putu…

Posle nesreće ima jednu obavezu svakog meseca: Đorđe David otkrio da je upoznao čoveka čiju ženu je pokosio na auto-putu…

Blic 19.02.2024
Đorđe David nedavno je u Severnoj Makedoniji imao saobraćajnu nesreću u kojoj je život izgubila žena koju je on pokosio na auto-putu. Naime, nakon nemilog događaja koji mu se nedavno dogodio, Đorđe David se pojavio na snimanju " Zvezda Granda", i… »
"Razgovarao sam sa čovekom čija je žena stradala": Đorđe David se posle nesreće vratio svakodnevnom životu, ali jedna…

"Razgovarao sam sa čovekom čija je žena stradala": Đorđe David se posle nesreće vratio svakodnevnom životu, ali jedna…

Večernje novosti 19.02.2024
ĐORĐE David, koji je nedavno doživeo saobraćajnu nesreću u Severnoj Makedoniji, stigao je na snimanje Zvezda Granda, te otkrio da se sreo sa čovekom čija je žena stradala u nesreći. Foto: ATA images Kako pevač kaže, jedan deo tereta mu je spao… »
"Sreo sam se sa čovekom čija je žena stradala" Đorđe David posle saobraćajke vratio se poslu, ovo mu i dalje teško pada

"Sreo sam se sa čovekom čija je žena stradala" Đorđe David posle saobraćajke vratio se poslu, ovo mu i dalje teško pada

Kurir 19.02.2024
Đorđe David, koji je nedavno doživeo saobraćajnu nesreću u Severnoj Makedoniji, stigao je na snimanje Zvezda Granda, otkrio je da se sreo sa čovekom čija je žena stradala u nesreći. Kako pevač kaže, jedan deo tereta mu je spao nakon razgovora… »

Vesti dana »