Povezane vesti

Mijatović se oglasio iz Njujorka: ‘Presrećan sam – Veliki korak u mojoj karijeri!’

Mijatović se oglasio iz Njujorka: ‘Presrećan sam – Veliki korak u mojoj karijeri!’

Hot sport 19.02.2024
Započinje svoju inostranu karijeru! Jovan Mijatovic se seli u MLS ligu, gde će nositi dres Njujork sitija, kluba koji ima istog vlasnika kao i Mančester siti. ‘Crveno-beli’ će od ovog inkasirati osam miliona evra, a ako Mijatović ispuni sve… »
Mijatović u neprilici u SAD, načekaće se do debija za Njujork Siti

Mijatović u neprilici u SAD, načekaće se do debija za Njujork Siti

Sportske.net 19.02.2024
Crvena zvezda se danas zvanično pozdravila sa Jovanom Mijatovićem, momkom koji je od malena bio član Zvezde, prošavši put od Grafičara do startne postave u važnim mečevima. Prodat je Njujork Sitiju, filijali Mančester Sitija u MLS ligi, za osam… »
Mijatović predstavljen kao pojačanje Njujork Sitija (foto, video)

Mijatović predstavljen kao pojačanje Njujork Sitija (foto, video)

Sportski žurnal 19.02.2024
Crvena zvezda je od Mijatovićevog transfer zaradila 10 miliona evra, dok će joj pripasti i 15 odsto od narednog transfera. Srpski fudbaler Jovan Mijatović zvanično je danas predstavljen kao novi igrač Njujork Sitija. Mladi napadač je sa novim klubom… »
Problem na startu: Mijatović mora prvo u MLS mladih

Problem na startu: Mijatović mora prvo u MLS mladih

Sport klub 19.02.2024
Administrativna procedura u SAD nije jednostavna, pa je Jovana Mijatovića sačekao problem na startu misije u Njujork sitiju. Dok ne stigne P1 viza, Srbin nema pravo da se takmiči u najjačoj ligi Amerike. Njujork siti igra 25. februara protiv Šarlota… »
Mijatović na srpskom, da ga ceo Njujork razume: ''Spremite se za radovanje, davaću golove!''

Mijatović na srpskom, da ga ceo Njujork razume: ''Spremite se za radovanje, davaću golove!''

Sportske.net 19.02.2024
Uporedo sa Crvenom zvezdom koja je prigodnom porukom poželela sreću Jovanu Mijatoviću u novom klubu, transfer je večeras zvanično potvrdio i Njujork siti na svom zvaničnom sajtu, kao i na društvenim mrežama. ''Njujork Siti je potpisao ugovor sa… »
Zvezda se oprostila od "bekama": Emotivno na Marakani

Zvezda se oprostila od "bekama": Emotivno na Marakani

Večernje novosti 19.02.2024
Crvena zvezda je ponovo u centru pažnje srpske fudbalske javnosti kada se o prelaznom roku radi. FOTO: FK Crvena zvezda Srpski fudbaler Jovan Mijatović zvanično je predstavljen kao novi igrač Njujork Sitija, a od njega se, na svoj način, oprostio i… »
Jovan Mijatović rasplakao "delije": "Hteo sam da ostavim trag u Zvezdi, ali neko je planirao drugačije..."

Jovan Mijatović rasplakao "delije": "Hteo sam da ostavim trag u Zvezdi, ali neko je planirao drugačije..."

Večernje novosti 19.02.2024
Srpski fudbaler Jovan Mijatović zvanično je predstavljen kao novi igrač Njujork Sitija, a on se na vrlo emotivan način oprostio od dosadašnjeg kluba, FK Crvena zvezda. FOTO TANJUG/ MARKO ĐOKOVIĆ Podsetimo, mladi napadač je sa američkim… »
Zvanično: Mijatović u Njujork sitiju!

Zvanično: Mijatović u Njujork sitiju!

Sport klub 19.02.2024
Jovan Mijatović je od danas i zvanično fudbaler Njujork sitija! Član MLS potvrdio je kupovinu centarfora od Crvene zvezde. Mijatović će biti plaćen osam miliona evra i 15 odsto od narednog transfera, uz mogućnost da bonusi donesu šampionu Srbije… »
Zvezda: ''Bekame, hvala, srećno i čekamo te!''

Zvezda: ''Bekame, hvala, srećno i čekamo te!''

Sportske.net 19.02.2024
Crvena zvezda je ove zime realizovala par višemilionskih transfera, a jedan od njih je transfer mladog napadača Jovana ''Bekama'' Mijatovića u Njujork siti. Crveno-beli će od tog transfera inkasirati fiksnih osam miliona evra, uz bonuse koji treba da… »
„Bio JE jedan od najtraženijih u Evropi“: Siti se pohvalio Zvezdinim biserom! (video)

„Bio JE jedan od najtraženijih u Evropi“: Siti se pohvalio Zvezdinim biserom! (video)

Hot sport 19.02.2024
Već ga koriste u marketinške svrhe, tako to rade ozbiljne organizacije. Prema saznanjima Mozzarta, mladi napadač Crvene zvezde – Jovan Mijatović napušta klub. On se seli u MLS ligu, gde će nositi dres Njujork sitija, kluba koji ima istog vlasnika… »
Zvanično: Jovan otišao, Zvezda dobila 10.000.000 evra! Konačno je gotov najveći transfer crveno-belih

Zvanično: Jovan otišao, Zvezda dobila 10.000.000 evra! Konačno je gotov najveći transfer crveno-belih

Mondo 19.02.2024
Jovan Mijatović je otišao u Ameriku, a Zvezda je za to dobila ogroman novac. Jovan Mijatović je otišao u Ameriku, a Zvezda je za to dobila ogroman novac. Sada je zvanično, Jovan Mijatović je novi fudbaler Njujork Sitija. Mladi 18-godišnji napadačl… »

Vesti dana »