Povezane vesti

Ruski pilot koji je prebegao u Ukrajinu brutalno ubijen u Španiji: Kuzminov dobio 500.000 dolara da preda Kijevu moćni…

Ruski pilot koji je prebegao u Ukrajinu brutalno ubijen u Španiji: Kuzminov dobio 500.000 dolara da preda Kijevu moćni…

Kurir 19.02.2024
Ruski pilot Maksim Kuzminov koji je prebegao u Ukrajinu sa oklopnim helikopterom Mi-8 navodno je ubijen u Španiji! Кuzminov (33) je pronađen sa višestrukim ranama od vatrenog oružja u garaži u primorskom gradu Viljahosa u blizini Benidorma… »
Ruski pilot koji je prebegao u Ukrajinu, ubijen u Španiji

Ruski pilot koji je prebegao u Ukrajinu, ubijen u Španiji

Politika 19.02.2024
KIJEV – Ukrajinska vojna obaveštajna služba saopštila je da je Maksim Kuzminov, ruski pilot na helikopteru koji je prebegao u Ukrajinu, ubijen danas u Španiji, prenela je Ukrajinska pravda. On je, kako se navodi, ustreljen iz vatrenog oružja… »
Rojters: Ruski pilot koji je prebegao u Ukrajinu pronađen mrtav u Španiji

Rojters: Ruski pilot koji je prebegao u Ukrajinu pronađen mrtav u Španiji

Insajder 19.02.2024
Pilot ruskog vojnog helikoptera Mi-8, koji je prošle godine prebegao u Ukrajinu u tajnoj operaciji, nađen je mrtav u Španiji, saopštila je glavna vojnoobaveštajna agencija u Kijevu, javlja Rojters. U izveštajima ruskih i španskih medija od… »
Pilot ruskog vojnog helikoptera prebegao u Ukrajinu: Nađen mrtav u Španiji

Pilot ruskog vojnog helikoptera prebegao u Ukrajinu: Nađen mrtav u Španiji

N1 Info 19.02.2024
Pilot ruskog vojnog helikoptera, koji je prošle godine prebegao u Ukrajinu u tajnoj operaciji, nađen je mrtav u Španiji, saopštila je glavna vojna obaveštajna agencija u Kijevu, javlja Gardijan. U izveštajima ruskih i španskih medija od ponedeljka… »
Ruski pilot koji je prebegao u Ukrajinu ubijen u Španiji? Od Kijeva dobio 500.000 dolara za moćni helikopter! (video)

Ruski pilot koji je prebegao u Ukrajinu ubijen u Španiji? Od Kijeva dobio 500.000 dolara za moćni helikopter! (video)

Mondo 19.02.2024
Ruski pilot koji je prebegao u Ukrajinu sa helikopterom ubijen je u Španiji! Ruski pilot koji je prebegao u Ukrajinu sa helikopterom ubijen je u Španiji! Ruski pilot Maksim Kuzminov koji je u Ukrajinu prebegao sa oklopnim helikopterom MI-8 ubijen je u… »
Ukrao Rusima helikopter i pobegao u Ukrajinu: Ubijen danas u Španiji - Kijev potvrdio!

Ukrao Rusima helikopter i pobegao u Ukrajinu: Ubijen danas u Španiji - Kijev potvrdio!

Pravda 19.02.2024
Ukrajinska vojna obaveštajna služba saopštila je da je Maksim Kuzminov, ruski pilot na helikopteru koji je prebegao u Ukrajinu, ubijen danas u Španiji, prenela je Ukrajinska pravda. On je, kako se navodi, ustreljen iz vatrenog oružja. „Kijev… »
Ubijen ruski pilot koji je prebegao u Ukrajinu: Maksim predao svoj helikopter Kijevu i dobio pola miliona dolara: Likvidiran u…

Ubijen ruski pilot koji je prebegao u Ukrajinu: Maksim predao svoj helikopter Kijevu i dobio pola miliona dolara: Likvidiran u…

Blic 19.02.2024
Maksim Kuzminov, ruski pilot koji je prebegao za Ukrajinu i njima predao helikopter Mi-8, ubijen danas u Španiji, saopštila je Ukrajinska vojna obaveštajna služba, a prenela je "Ukrajinska pravda". On je, kako se navodi, ustreljen iz vatrenog oružja… »
Ruski helikopter Mi-8 predao vlastima u Kijevu: Pilot koji je prebegao u Ukrajinu, ubijen u Španiji

Ruski helikopter Mi-8 predao vlastima u Kijevu: Pilot koji je prebegao u Ukrajinu, ubijen u Španiji

Euronews 19.02.2024
Ukrajinska vojna obaveštajna služba saopštila je da je Maksim Kuzminov, ruski pilot na helikopteru koji je prebegao u Ukrajinu, ubijen danas u Španiji, prenela je Ukrajinska pravda. On je, kako se navodi, ustreljen iz vatrenog oružja. "Kijev… »
Ruski pilot prebegao u Ukrajinu, ubijen u Španiji Pronađen mrtav u svom novom stanu

Ruski pilot prebegao u Ukrajinu, ubijen u Španiji Pronađen mrtav u svom novom stanu

Dnevnik 19.02.2024
Ukrajinska vojna obaveštajna služba saopštila je da je Maksim Kuzminov, ruski pilot na helikopteru koji je prebegao u Ukrajinu, ubijen danas u Španiji, prenela je Ukrajinska pravda. On je, kako se navodi, ustreljen iz vatrenog oružja. "Kijev… »
Ruski pilot koji je ukrao vojni helikopter i prebegao u Ukrajinu ubijen u Španiji

Ruski pilot koji je ukrao vojni helikopter i prebegao u Ukrajinu ubijen u Španiji

Telegraf 19.02.2024
Ruski pilot koji je prebegao u Ukrajinu, ubijen u Španiji. Ukrajinska vojna obaveštajna služba saopštila je da je Maksim Kuzminov, ruski pilot na helikopteru koji je prebegao u Ukrajinu, ubijen danas u Španiji, prenela je Ukrajinska pravda. On je… »

Vesti dana »