Povezane vesti

Hitno saopštenje velikog šefa! Ozbiljno kaznio zadrugare zbog kršenja strogog pravila

Hitno saopštenje velikog šefa! Ozbiljno kaznio zadrugare zbog kršenja strogog pravila

Kurir 19.02.2024
Zbog kršenja stogih pravila, Veliki šef kaznio je zadrugare zbog nepoštovanja osnovnih pravila, koja važe od prve sezone rijaliti programa, pa do danas. Pismo od produkcije stiglo je zadrugarima, a vođa ga je pročitao pred svima. Naime, Anđela… »
Pročitano pismo oca anđele Šparavalo! Ona ostala hladna kao led: Tad sam rekla šta sam imala i postupila sam...

Pročitano pismo oca anđele Šparavalo! Ona ostala hladna kao led: Tad sam rekla šta sam imala i postupila sam...

Kurir 19.02.2024
Aktuelna takmičarka rijaliti programa " Elita" Anđela Šparavalo "povredila" je svoju porodicu time što je započela vezu sa cimerkom Bojanom Pavlović, a sad se oglasila na tu temu i iznela svoj stav. Oni su na sve načine pokušavali da prekinu… »
Gadiš mi se, majku ti vodim u hitnu! Otac Anđele Šparavalo uputio brutalne pretnje ćerki: Nikad da te ne vidim u životu!

Gadiš mi se, majku ti vodim u hitnu! Otac Anđele Šparavalo uputio brutalne pretnje ćerki: Nikad da te ne vidim u životu!

Alo 19.02.2024
Porodica Anđele Šparavalo prolazi kroz agoniju mesecima zbog njene veze sa Bojanom Pavlović. Anđela Šparavalo pokušala je da bar na kratko umiri porodicu koja je danima u agoniji zbog njene veze sa Bojanom Pavlović. Ona im se sa scene "Elitovizije"… »
Hitna odluka produkcije! Momentalna kazna za Anđelu Šparavalo, stiglo pismo u Belu kuću, Veliki šef nemilosrdan!

Hitna odluka produkcije! Momentalna kazna za Anđelu Šparavalo, stiglo pismo u Belu kuću, Veliki šef nemilosrdan!

Alo 19.02.2024
Veliki šef kaznio je učesnice rijalitija Anđelu Šparavalo i Stefani Grujić zbog kršenja strogog pravila Elite. Veliki šef kaznio je rijaliti učesnice zbog nepoštovanja osnovnih pravila. Pismo od produkcije stiglo je u Belu kuću, a vođa ga je… »
"Da ti predam dokumenta i da te ne vidim nikad u životu": Otac Anđele Šparavalo se poslednji put obratio ćerki: "Ako im se…

"Da ti predam dokumenta i da te ne vidim nikad u životu": Otac Anđele Šparavalo se poslednji put obratio ćerki: "Ako im se…

Blic 19.02.2024
Aktuelna učesnica rijaliti programa "Elita", Anđela Šparavalo povredila je svoju porodicu time što je započela vezu sa cimerkom Bojanom Pavlović. Oni su na sve načine pokušavali da prekinu njihov odnos, te su se i suočili sa njom u rijalitiju… »
Prodica Šparavalo nastavlja da urniše ćerku! Sada je i otac zadao bolan udarac: Zabadaš mi nož u srce i ne prekidaš...

Prodica Šparavalo nastavlja da urniše ćerku! Sada je i otac zadao bolan udarac: Zabadaš mi nož u srce i ne prekidaš...

Kurir 19.02.2024
Aleksandra i Aleksandar, roditelji učesnice " Elite" Anđele Šparavalo, očajni su jer im je ćerka u rijalitiju uplovila u istopolni emotivni odnos sa cimerkom Bojanom Pavlović. Na sve načine pokušali su da ćerku odvrate od Bojane, a nije pomoglo… »

Vesti dana »