Povezane vesti

Miljana ušla darjanu u krevet, a onda je krenula akcija! Uradili to ispred svih, ni muzika nije prekinula intiman čin

Miljana ušla darjanu u krevet, a onda je krenula akcija! Uradili to ispred svih, ni muzika nije prekinula intiman čin

Kurir 19.02.2024
Nakon ankete, u kojoj su cimeri žestoko osudili Miljanu Kulić i Darjana Radumirovića, oni su se prepustili čarima jorgan planine u inat svima. Njih je ponela strast tokom poslepodnevnog odmora, te su u Kući Odabranih naočigled svih ostalih ljubavnih… »
"Zgrožena sam!" Siniša Kulić video Miljanin intimni odnos sa Darjanom, Marija van sebe

"Zgrožena sam!" Siniša Kulić video Miljanin intimni odnos sa Darjanom, Marija van sebe

Kurir 19.02.2024
Miljana Kulić ponovo je otišla korak dalje, te se prepustila strastima i opet imala odnos pred kamerama rijalitija, ovog puta sa novim dečkom Darjanom Radumirovićem. Iako je obećala da više neće biti intimna u "Eliti" pregazila je svoju reč, te je… »
Zgrožena sam, Siniša mi je... Marija Kulić kipti od besa nakon Miljanine žestoke akcije u Eliti, spomenula i njenog oca!

Zgrožena sam, Siniša mi je... Marija Kulić kipti od besa nakon Miljanine žestoke akcije u Eliti, spomenula i njenog oca!

Alo 19.02.2024
Marija ne može da dođe sebi zbog svega što njena ćerka radi u rijalitiju. Majka učesnice Elite Miljane Kulić, Marija, ne može da sakrije bes nakon što je Miljana imala intimne odnose sa svojim dečkom, Darjanom, u rijalitiju. Kako je istakla… »

Vesti dana »