Povezane vesti

Kadirov se oglasio nakon pada Avdijivke: Rusija ide velikim koracima ka Kijevu! Vođa čečena otkrio šta je Putin zabranio…

Kadirov se oglasio nakon pada Avdijivke: Rusija ide velikim koracima ka Kijevu! Vođa čečena otkrio šta je Putin zabranio…

Kurir 20.02.2024
Šef Čečenske Republike Ramzan Кadirov rekao je nakon zauzimanje Avdijivke da Rusija još većim koracima ide ka Кijevu! - Avdjivka je još jedan korak ka pobedi. Mislim da ćemo nastaviti da idemo napred velikim koracima do Кijeva - rekao je… »
Oglasio se Kadirov: Avdejevka je pala, sad krećemo na Kijev

Oglasio se Kadirov: Avdejevka je pala, sad krećemo na Kijev

Pravda 20.02.2024
Šef Češke Ramzan Kadirov rekao je da se posle zauzimanja Avdejevke da Rusiju preduzimaju još koraci ka Kijevu! – Avdejevka je još jedan korak ka pobedi. Mislim da ćemo nastaviti da idemo napred velikim koracima do Kijeva - rekao je Kadirov… »
"Jedan korak smo bliže pobedi": Oglasio se Kadirov nakon pada Avdijivke: Otkrio šta je Putin zabranio vojsci

"Jedan korak smo bliže pobedi": Oglasio se Kadirov nakon pada Avdijivke: Otkrio šta je Putin zabranio vojsci

Blic 20.02.2024
Šef Čečenske Republike Ramzan Kadirov rekao je nakon zauzimanje Avdijivke da Rusija još većim koracima ide ka Kijevu! - Avdjivka je još jedan korak ka pobedi. Mislim da ćemo nastaviti da idemo napred velikim koracima do Kijeva - rekao je Kadirov… »

Vesti dana »